Online Flört Ekitabı - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git


Akıllı telefonlara uyumlu. | %100 Güvenli Ödeme Sistemi
"Her Hangi Bir Arkadaşlık Sitesinde Hoşlandığın Kızla Tanışmaktan İlk Buluşmaya Kadar Bilmen Gereken Bütün Sırları Adım Adım Öğrenmek Üzeresin..."

Ve En Çekici ve Kaliteli İnsanları Kendine Mıknatıs Gibi Çekmeni Sağlayacak, Bütün Bir Hayatın Boyunca Kullanacağın 50' den Fazla Örnek ve Teknik ve Çok Daha Fazlası
9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş Verin

Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 19 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 200' den fazla kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve tanımadığım yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana danışmanlık yaparak ve birebir eğitimler vererek geçirdim. Kendi yöntemlerimi ve felsefemi herkesin uygulayabileceği hale getirerek insanlara bu hem en eğlenceli hem de ciddi konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.NEDEN ONLINE FLÖRT?

1. Sosyal ağ ve online flört siteleri dünyanın en sosyal yerleridir.

2. Sadece Facebook' un dünya da 700 milyon kullanıcısı olduğunu ve en çok kullanıcı sayısına sahip ülkenin Türkiye olduğunu biliyor muydun?

3. Online Flörtte reddedilme korkusu diye bir şey yoktur

4. Önceden öğrendiğin teknikleri ve rutinleri deneyebileceğin en pratik ve zahmetsiz yerin online flört ve sosyal ağ siteleri olduğunu biliyor muydun?

5. Peki ya kişisel bilgilerini paylaşmadığın sürece gerçek hayattan daha güvenli olabileceğini?


Online Flörtte Gerçekten Başarılı Olanlar Var

Sana bir sorum olacak.

Sence online flörtte başarılı olmak mümkün mü?

Bence mümkünden öte, gerekli...

Son 19 senede, online flörtte başarılı olan dostlarımda oldu.

- Bir arkadaşım neredeyse hiç evden çıkmaz ama flört ve sosyal ağ sitelerinde tanıştığı en az 3 farklı kızla her hafta randevulaşıyor.

- Kız arkadaşlarımdan biri ise facebooktaki arkadaşlarının arkadaşlarıyla tanışarak çok kaliteli insanlarla tanıştığını ve çoğu zaman çıkma teklifleri aldığını söylüyor. (Profilini düzenlememiz işe yaradı sanırım :) )

- İstanbuldaki bir öğrencim, sadece ona anlattığım bir tanışma cümlesiyle 4 aydır tanışmaya çalıştığı bir kızla artık uzun bir ilişki yaşama evresinde olduğunu söylüyor.

- Bir başkası, 2 yıllık sevgilisiyle sosyal ağ sitesiyle tanıştığını,

- Rizeli başka bir arkadaşım online flört yoluyla tanıştığı kızla evlendiğini söylüyor.

Ve online flörtte başarılı olduğunu bildiğim onlarca insan tanıyorum şu an.


BU BAŞARILI İNSANLARA ANLATMADIĞIM 100' DEN FAZLA SIRRI BU EKİTAPTA SENİNLE PAYLAŞIYORUM

SANA SOSYAL AĞ SİTELERİNE NASIL HÜKMEDEBİLECEĞİNİ BİREBİR ÖRNEKLERLE ANLATACAĞIM

Bu sette anlattıklarımı facebook, myspace, siberalem gibi her hangi bir sosyal ağ ve arkadaşlık sitesinde rahatlıkla uygulayabilirsin.


Online Flört Setini Neden Edinmelisin?

Çekici ve kaliteli insanları sana mıknatıs gibi çekecek ve seni diğerlerinden farklı kılacak fotoğrafları nasıl çekebileceğin hakkında en iyi teknikleri,

Neredeyse herkesin mesajlaşırken yaptığı ve bir daha cevap yazılmamasına neden olan 10 kritik hata - bunlardan birini şu an yapıyor olabilirsin!

Online profilin de, insanların seni merak etmesini sağlayacak ÇEKİCİ ve GİZEMLİ şeyler yazmanın adım adım sistemini,

Online flörtte (ve gerçek hayatta) reddedilmeyi önlemenin en iyi yöntemlerini,

Birinin seni neden test ettiği - ve bu testleri nasıl geçebileceğinin garantili yollarını,

Messenger' da çekiciliğini nasıl yansıtabileceğini ve birinin telefonunu hemen almanın 7 anahtarını,

Hoşlandığın kişiyi kendine telefonda nasıl bağlayabileceğini ve merak içinde seni tekrar nasıl aratabileceğini,

Online ve gerçek hayatta ANINDA çekicilik oluşturmanı sağlayacak BUGÜN uygulamaya başlayabileceğin 9 teknik,

Müthiş bir cevap yazma oranı yakalayacağın 30 dan fazla "kopyala-yapıştır" cümle,

BU EKİTAPTAN: Online Flörtte açılışlarda bu iki teknikten birisini kullanmak attığımız açılış mesajlarının okunma oranını %95, yaptığımız açılışa cevap yazılması oranını %79 a kadar çıkartıyor. Ve denediğim hiç bir teknik bu oranların yakınına bile yaklaşamadı.

Telefonda ona TAM OLARAK nasıl hitap etmen gerektiği,

Profiline onlarca çekici insanın yorum yazmasını sağlayarak "önceden seçilmiş" olmanın ve kazananlardan olduğunu göstermenin hilesi, (sadece bu bile ekitabı edinmeye değer)

Telefonunu aldıktan sonra ne yapman gerek? Konuşma korkusunu yenmeyi ve neler söylemen gerektiğini kelime kelime öğreneceksin,

VE BU DAĞIN SADECE GÖRÜNEN KISMI

Bu ekitapta bulabileceğin daha onlarca şeyin yanında sana ÜCRETSİZ OLARAK şunları vereceğim:

1. Müzik Listende Bulunması Gereken 70 Çekici Şarkı (55 TL Değerinde):

Bu şarkıları evden çıkmadan önce dinlediğin de kendini TAM DA İHTİYACIN OLAN daha çekici, sakin ve özgüvenli hissedeceğini ve kız arkadaşını evine davet ettiğin de müthiş çekici bir ortam yaratacağını sana garanti ediyorum
2. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL Değerinde):

"En" Olanların Kendilerine Sakladıkları Mental Sırları Bu Ekitapta Bulacaksın. Bu ekitabım hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıkla
3. Ricci' nin Öğrencilerinin Örnek Yazışmaları (40 TL Değerinde): Ekitabın ve Ricci' nin öğrettikleri uygulandığında insanların hayatına yaptığı etkiler bu ek kitapçıkla gözler önüne seriliyor.4. Ücretsiz 30 Gün Eposta Danışmanlığı (200 TL Değerinde): Yayınlarımı edindikten sonra desteğimi bırakmayacağım. Yayınlarımda anlayamadığın, daha fazla açıklamaya ihtiyaç duyduğun bölümler olduğunda ya da aşk hayatın ile ilgili soruları bana yayınlarımı edindikten sonraki 15 gün boyunca yazabileceksin.

5. Ücretsiz 2 Saat Özel Skype Seansı (140 TL Değerinde): Sadece yayınlarımı edinenlere özel olarak skype üzerinden anında cevap alabileceğin 1 er saatlik toplam 2 seans yapacağız. Böylelikle hem tanışma şansımız olacak hem de aşk hayatın hakkında sormak istediğin en önemli soruyla birebir olarak anında ilgileneceğim.

6. Ücretsiz Facebook Profil Analizi (50 TL Değerinde): Bir kızla istersen online ister gerçek hayatta tanış, o kız bir şekilde facebook profilini görecek. Bu yüzden profilinin de çekici olması çok önemli. Bu konuda benim uzmanlığımdan ücretsiz yararlanabileceksin. Sadece yayınlarımı edinenlere verdiğim özel bir hizmet bu.

7. Sosyal İletişim Setinde %50 İndirim: Online Flört setini edindiğinde bir diğer yayınım olan Sosyal İletişim setini şu anki satış fiyatı üzerinden %50 indirimle alabileceksin. Bu yayınım hakkındaki bütün ayrıntıları buraya tıklayarak inceleyebilirsin.

8. Tanışma Anları Setinde %50 İndirim: Sosyal İletişim setini edindiğinde diğer yayınım olan Tanışma Anları setinde şu anki satış fiyatı üzerinden %50 lik bir indirim kazanacaksın. Bu setim hakkındaki bütün ayrıntıları buraya tıklayarak inceleyebilirsin.

9. İleride Çıkaracağım Yayınlarda %50 İndirim: İleride farklı konularda bir çok set daha çıkarmayı planlıyorum ve bu seti edinenler bu yayınlara da %50 indirimle sahip olabilecekler.

10. Kişiye Özel Eğitimlere Katılma Hakkı: Üniversitelerden ve bir çok okurumdan özel eğitimler almak istediklerine dair sorular neredeyse her gün alıyorum. Zamanım oldukça da bu tür uygulamalar yapıyorum. Ve sadece bu seti edinmiş olanlar bu uygulamalara katılabilirler. Çünkü özel eğitimlerime katılabilmek için bu konuda ileri seviye de olman gerek.

11. Hayat Boyu Ücretsiz Güncellemeler (100 TL Değerinde): Bu sete yeni eklemeler ya da güncellemeler yaptığımda, sana bu güncel halini ücretsiz yollayacağım.

ONLİNE FLÖRT E-KİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN BONUS MATERYALLER


1. MÜZİK LİSTENDE BULUNMASI GEREKEN 70 ÇEKİCİ ŞARKI (55 TL değerinde)
2. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL DEĞERİNDE)
3. RİCCİ' NİN ÖĞRENCİLERİNİN ÖRNEK YAZIŞMALARI (40 TL Değerinde)
4. 30 GÜN ÜCRETSİZ EPOSTA DANIŞMANLIĞI (200 TL DEĞERİNDE)
5. 2 SAAT ÖZEL SKYPE SEANSI (140 TL DEĞERİNDE)
6. ÜCRETSİZ FACEBOOK PROFİL ANALİZİ (50 TL DEĞERİNDE)
7. SOSYAL İLETİŞİM SETİNDE %50 İNDİRİM
8. TANIŞMA ANLARI SETİNDE %50 iNDİRİM
9. İLERİDE ÇIKARACAĞIM YAYINLARDA %50 İNDİRİM
10. KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLERE KATILMA HAKKI
11. HAYAT BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEMELER (140 TL DEĞERİNDE)

Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kendi sistemimi oluşturduğum, son 19 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Yakışıklı ya da zengin olmadan sadece KARAKTERİNLE nasıl hoşlandığın bir kızla her hangi bir mekanda çekici ve farklı bir şekilde tanışabileceğini adım adım her yönüyle öğreneceksin. Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 700 TL iken...


9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Türkiye' deki Bütün Bankalardan Onaylı OdaklıPazar Ödeme Sistemiyle Çalışıyoruz.

Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. Özel https, 128 bit korumalı sayfalardır. Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen sete ulaşabileceksin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap


Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.

Dostun RicciOkuyanlar Ne Düşünüyor?

"Süper"
"Her şeyi kelime kelime anlatmışsın Ricci, daha okuduklarımı uygulayalı 15 dakika oldu ama mesaj kutum da tam 9 mesaj var şu an, süpersin"

"Çok Oluyorsun Ricci"
"Bu kadar değerli bilgileri bu fiyata verdiğine hala inanamıyorum. Diğer insanlar resmen paramızı sömürüyor. Önceki kitaplarında böyleydi, bazen hala okurum biliyor musun?"
Mete - Ankara

"Artık Bende "Ol"dum :)"
"Sadece bana facebookta anlattıkların bile yeterliken, meğer bilmediğim ne kadar çok şey varmış. Ama ben de kitabın sayesinde "ol"dum :)"
Onur - İstanbul

"Çok İyi"
"Ne zaman bir kitabın çıksa heyecanlanıyorum. Biliyorum ki yine en iyisini anlatacaksın. Bir kez bile yanıltmadın beni bu konuda. Çok iyi, ne diyim daha"
Castiel - İstanbul

"Her Şeyi Yazmışsın"
Öncelikle abi helal olsun sana. Çok iyi şeyler yapmışsın. Kitap hayırlı olsun. İçeriği gerçekten iyiymiş, her şeyi yazmışsın. Özellikle bu son kitabının çok gerekli bir şeydi.
Emre

"Çok Kullanışlı"
Her şeyi tek tek tek anlatman cok kullanışlı olmuş myspace acanlar için.
Yusuf - İzmir

"Çok Güzel"
Selam Ricci abi e-kitabın çok güzel,Senden arada bir koçluk yapmanı tabi isteyeceğim.Çalışmalarında başarılar
Hamza - Bursa

"Yayınların Çok Ama Çok Eğitici"
hayatımda bi şeylerin değişmeye başladığını hissediyorum ...ve pozitif bakış açısını edinmeye başladım kendi adıma ...sağol ricci ...yayınların çok ama çok eğitici..
SüleymanSıkça Sorulan Sorular

Size nasıl güvenebilirim?

Bu şüpheni çok iyi anlıyorum. Bende bir siteden alışveriş yaparken güvenilirliğine çok dikkat ediyorum çünkü.

Öncelikle ödeme sayfalarımız internetin en büyük şirketlerininde kullandığı en güvenli ödeme şekli olan bankalar tarafından onaylanmış "3D Secure" koruması ile oluşturulmuştur. Alışveriş ile alakalı her konuda satış destek bölümümüz olan destek@karizmasirlari.com adresine yazıp (ya da sitedeki canlı destek düğmesine tıklayarak), hemen yardım alabilirsin. Geceler hariç 10 dakika içinde geri dönüş yaparlar.

Kısacası ödeme ve alışveriş güvenliği konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacaksın. Bunun için en son teknoloji araçları kullanıyoruz ve her zaman destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki diğer soruları da okuduğunda güven konusunda aklında her hangi bir soru işareti kalmayacağına eminim. Başka soruların olursa alışveriş destek bölümümüze (destek@karizmasirlari.com adresine) her zaman yazabilirsin.Bu set benim işime yarıyacak mı?

Evet, bunu garanti edebiliyorum çünkü yayınlarımı kadınlar konusunda hem başlangıç hem ileri seviyede olanları düşünerek hazırladım ve yayınlarımı satın aldıktan sonra ki 15 gün boyunca bana eposta yoluyla aklına takılan her hangi bir şeyi de danışabileceksin. Ve skype seansımızda da anında yardımımı alabileceksin. Bu avantajları dünyadaki başka hiç bir sitede bulamazsın.

İstersen önce ücretsiz eposta kursuma başla. Bu ekursta paylaşacağım makalelerde anlattıklarımı dene. Makalelerimi beğendiysen, yayınlarıma bayılacaksın çünkü.Bana biraz pahalı geldi, daha ucuzunu bulamaz mıyım?

Öncelikle yayınlarımı her önüne gelenin okumasını istemiyorum. Sadece aşk hayatındaki sorunlarını kalıcı olarak çözmek isteyenler için hazırladım yayınlarımı.

Ayrıca internette araştırırsan ucuz setler de bulabilirsin belki bu konuyla alakalı ama 19 yıllık bir tecrübeyi ve sana setlerimde aktaracağım bilgi, tecrübe ve avantajları başka bir sitede bulamazsın. Uzmanlığından emin olmadığın birinden, sana vereceklerinin yeterli seviye de olmasını bekleme. Yayınlarımda doğal ve kalıcı çekicilik hakkındaki en iyi bilgileri ve teknikleri bulacağını garanti ediyorum.


Bu seti dışarıda bir mağaza da bulabilir miyim?

Hayır.

Bu seti sadece KarizmaSırları.com websitesinden edinebilir ve DAKİKALAR içerisinde okumaya başlayabilirsin. Ne dışarı çıkmana ne de günlerce kargo beklemene gerek yok.Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Her hangi bir kredi kartı, BKM Ekspress, banka havalesi ve PTT havalesi yoluyla alışveriş yapabilirsin. Aşağıdaki linkte bu seçenekleri görebileceksin aynı zamanda:
Yurtdışında yaşıyorum, bende satın alabilir miyim?

Evet, her türlü kredi kartı ya da havale yoluyla ödeme yapabilirsin. Hatta ülkeye göre farklı ödeme seçenekleride mevcut. Ödeme seçeneklerimizi satın alma sayfasında göreceksin zaten.


Bu set bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Yayınlarıma hem akıllı telefonundan hem de bilgisayarından 7 gün 24 saat istediğin zaman ulaşıp okuyabilirsin. Kredi kartı veya BKM Ekspres yoluyla satın alırsan ödemen biter bitmez sete ulaşacağın linkler destek bölümümüz tarafından gönderilecektir.

Havale/EFT ya da PTT havalesi yoluyla edinmek istersen 15 dakika sonra gönderilecektir.RICCI' ye Sorularımı Nasıl Danışabilirim?

Facebookta "Ricci Ox" ya da kirpi@karizmasirlari.com adresinden Ricci' ye ulaşıp aklına takılanları sorabilirsin.

ONLİNE FLÖRT E-KİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN BONUS MATERYALLER


1. MÜZİK LİSTENDE BULUNMASI GEREKEN 70 ÇEKİCİ ŞARKI (55 TL değerinde)
2. OLMUŞ ERKEĞİN YOLU EKİTABI (80 TL DEĞERİNDE)
3. RİCCİ' NİN ÖĞRENCİLERİNİN ÖRNEK YAZIŞMALARI (40 TL Değerinde)
4. 30 GÜN ÜCRETSİZ EPOSTA DANIŞMANLIĞI (200 TL DEĞERİNDE)
5. 2 SAAT ÖZEL SKYPE SEANSI (140 TL DEĞERİNDE)
6. ÜCRETSİZ FACEBOOK PROFİL ANALİZİ (50 TL DEĞERİNDE)
7. SOSYAL İLETİŞİM SETİNDE %50 İNDİRİM
8. TANIŞMA ANLARI SETİNDE %50 iNDİRİM
9. İLERİDE ÇIKARACAĞIM YAYINLARDA %50 İNDİRİM
10. KİŞİYE ÖZEL EĞİTİMLERE KATILMA HAKKI
11. HAYAT BOYU ÜCRETSİZ GÜNCELLEMELER (140 TL DEĞERİNDE)

Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kendi sistemimi oluşturduğum, son 19 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Yakışıklı ya da zengin olmadan sadece KARAKTERİNLE nasıl hoşlandığın bir kızla her hangi bir mekanda çekici ve farklı bir şekilde tanışabileceğini adım adım her yönüyle öğreneceksin. Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 700 TL iken...


9 Ay Taksit Seçeneği - Anında Online Teslimat - Gece Saat 2 Bile Olsa Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Türkiye' deki Bütün Bankalardan Onaylı OdaklıPazar Ödeme Sistemiyle Çalışıyoruz.

Ödeme sayfamız %100 güvenlidir. Özel https, 128 bit korumalı sayfalardır. Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen sete ulaşabileceksin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap


Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.

Dostun Ricci


Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön