Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız Ve Kullanım Koşulları - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız Ve Kullanım Koşulları

1. Bu siteden hiç bir makale, yayın ya da sayfa, kaynak gösterilmeden paylaşılamaz, kopyalanamaz ya da rewrite yapılarak (eş anlamlı kelimelerle değiştirilerek yeniden yazılıp) başka bir site de ya da yayın unsurunda paylaşılamaz.

2. 'KarizmaSırları.com' web sitesine üye olan kayıtlı kullanıcıların doldurduğu kayıt formu, kullanıcıların kendileriyle iletişim kurabilecekleri bilgileri (adları veya e-posta adresleri gibi) vermelerini gerektirmektedir. Ricci ve 'KarizmaSırları.com' Yönetimi, eposta bültenleri, forum ve alışveriş akdederken bildirilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

3. 'KarizmaSırları.com', web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. 'KarizmaSırları.com', link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

4. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerde 'KarizmaSırları.com', işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir:

5. 'KarizmaSırları.com', kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesini kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını ( Cookie ) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin kullanıcının tarayıcısına ( browser ) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak Internet'in kullanımını kolaylaştırır.Teknik iletişim dosyası, web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıklarını hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

6. 'KarizmaSırları.com', işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. 'KarizmaSırları.com', değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası Ve Kullanım Koşulları hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

7. Bu websitesi 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için kurulmamıştır. Bu siteye girerek 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

8. 15 gün eposta danışmanlığı ve 15 dakikalık özel skype seansı ve facebook profil analizi hizmetinden sadece bu sitedeki yayınlarımızı 16 Nisan 2015 tarihinden sonra satın alanlar yararlanabilirler.


Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön