Etkileyici Erkek Olmak - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git
Akıllı telefonlara uyumlu.

BAŞLAMADAN ÖNCE...


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"

- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tanışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Ve Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı

VE BUNLAR GİBİ ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTANA GÖNDERİLECEK

"SONUNDA... ŞU ANA KADAR ÇIKARDIĞIM BELKİ DE EN ÖNEMLİ KİTAP"

"Ricci, Söz Verdiği Gibi, Kadınlar Ve Çekici Erkek Olmak Konusunda "EN" Olanların Kendilerine Sakladığı Bir Çok Sırrı Bu E-Kitap Sayesinde Herkesle Paylaşıyor"


Neden Olmuş Erkek?

Neden "Olmuş Erkek"? Neden "alfa erkek" değil, neden "doğal" değil? Bu yazımda seninle bu konu hakkında fikrimi paylaşmak istiyorum. Fazla ayrıntıya girmeden.

Bu arada, yazdıklarımı lütfen doğru-yanlış algılamasıyla düşünme. Bunlar benim gördüklerim, yaşadıklarım ve doğrularım. Kendi doğrusunu kendisi seçmeli insan.

Başlayalım mı?

Herkes biliyor ki Türkiye' de neredeyse her şey farklı işliyor. Avrupa ile Asya ortak kültürlerine, birde Türk kültürü eklenmiş harika ve farklı bir yaşam tarzımız var. İnanılmaz pratiğiz : )

Her neyse, sosyal iletişimde Türkiye' de biraz farklı bence. Bence, özellikle Türkiye' de 4 ana erkek tipi var.

1- Ezik

Aşk filmleri-dizileri izleyen her erkek bu kategoriye girebilir.(Çünkü erkeklerin beyin yapısı buna müsait değildir.) Tembelliği severler, ürkektirler. Sınıfta veya dolmuşta genelde en arkaya otururlar. Sıkıcı bir hayatları vardır ve bunu değiştirmeyi düşünmezler bile. Neredeyse her konuda bilgileri vardır ama o bilgiyi hayatlarına uygulamazlar. Arşivci zihniyet. Ezik işte.

2- Oyuncu

En sık gördüğümüz tipler bunlar herhalde Türkiye' de. Argo, seviyesiz konuşma, lüks ve gösteriş meraklısıdırlar. Moda anlayışları özenmekten ibarettir. Bu "kardeş"lerin iyi yanları çok cesaretli olmalarıdır. Ne yapacaklarını bilmezler ama yinede bodoslama dalarlar her yere. Kızların "kötü çocuk" tanımı en çok bu tipe uyar.

3- Olgun Erkek

İyi ve kötü yanlarının farkında olan ve buna göre hayatını düzenleyen insanlardır. Sorgulayan bir zihinleri vardır. Bir şeye araştırmadan inanmazlar. Başkalarının fikirlerini önemserler ama kendi hayatlarını en iyi kendilerinin yönlendirebileceğini ezbere bilirler. Lakin, bir sorunları vardır. Takılıp kalma.

Hayatlarını kendi elleriyle düzenlerler ama başladıkları yeri unuturlar genelde. İlk başta bir kendilerine uygun bir kız bulmak için sosyal iletişimi öğrenmeye başlarlar mesela ama daha sonra dişi sineği bile tavlamaya çalışmak onların yaşam tarzı haline gelir. Züğürt Ağa da "ben karı istirem" diye dolaşan bir dede vardı...ıllar boyunca "oyun" a takılı yaşarlar. (İtiraz etmeden önce lütfen hepsini okuyun)

4- Olmuş Erkek

Bu üçünü de aşmıştır. "Yapabilirim ama yapmam" hayat felsefeleridir. Hayatları boyunca inanılmaz tecrübeler yaşamışlardır. Ve artık sıkılmışlardır. İlk bakışta Ezik gibi görünebilirler çünkü fazla sesleri çıkmaz. Konuştuklarında az ama öz konuşurlar. Hayatlarında kadınlardan daha önemli şeyler vardır. Kadınları çekmek için hayatlarını kurmazlar. Hayatlarını ve başkalarının hayatlarını güzelleştirirler.

Özgüvenleri ne tavladıkları kadın sayısından ne kazandıkları paradan ne de ünlerinden gelir. Çünkü bunların geçici olduğunu ezbere bilirler.

İşin ironik yanı, eğer amacımız (kendimize göre) müthiş bir kızla karşılaştığımız da ne yapmamız gerektiğini bilmekse bütün bu evrelerden geçmek zorundayız bir şekilde. Bunları tecrübe etmeden ancak başkalarının “taklitçisi” kalabiliriz. Tecrübe ve düşüncelerime dayanarak tek gecelik yada haftalık ilişkiler bence en sıkıcı, en zevksiz ve yüzeysel ilişki şeklidir.

"HAYATINDA, ÖZELLİKLE KADINLAR KONUSUNDA BİR ŞEYLERİN EKSİK OLDUĞUNU MU HİSSEDİYORSUN?"


Bu Rehber de Şunları Bulacaksın:

- Anında Başarı Sendromu

- Yeni Bir Şey Ortaya Koymak

- Olmuş Erkeğin Özgeçmişi

- Bilgi Bağımlılığı

- Gerçekliğimiz Ve Kaliteyi Anlamak

- Akıl Yaşı Ve Fiziksel Yaş

- Etkilemeye Çalışmak Ve Aktif Olmak Arasındaki Fark

- Negatif Duygularımızı Anlamak

- Olmuş Erkeğin "Oyuna" İhtiyacı Yoktur

- Olgun Erkek, Oyuncu ve Ezik Karşı Karşıya

Ve Daha Fazlası...


"EN" OLAN VE İNSANLARA İLHAM VEREN BU ERKEKLERİN ZİHİNLERİNDE BİR YOLCULUĞA ÇIKMAYA HAZIRLAN"


2. Bölümde

- Gizli Bahanelerinden Kurtul

- Beklentilerini Öldür Mutlu Ol

- "Mış" Gibi Görünmek Günü Kurtarır Sadece

- Kadınların Her Söylediği Gerçek Değildir

- Reddedilmeyi Karakterine Yapılmış Bir Saldırı Olarak Algılama

- Ona Muhtaç Değilsin, Öyleymiş Gibi Davranma

- Doğal Olmak Ama Nasıl?

Ve Daha Fazlası...Olmuş Erkeğin Yolu E-Kitabı İçin Şu An 80 TL DEĞİL:


-Kısa Süreli Teklif-

Normal Fiyatı 80 TL
Bugün Bu Ekitaba Çıkarmış Olduğum Her Hangi Bir Yayınımı Edindiğin Takdirde Ücretsiz Sahip Olabilirsin!

OKUYANLAR NE DÜŞÜNÜYOR?


bu kitap size hayatın gerçek tadını ne olduğunu ,ve hayatın sadece kadınlardan ibaret olmadığını anlatıyor...Kadınlar hayatınıza girmek için sizden izin isteyecek . Çünkü sizinde bir hayatınız var ve  siz değerlisiniz. Ricci ox sen ahlaki  kurallara  ve modern dünyaya  uyan erkek karakteri geliştiriyorsun teşekkürler ricci  ox...

Bilal

"Bir yıldır kitabın çıkmasını bekliyordum. Şimdi bir göz gezdirdim, başlıkları görmek bile yine harika bir iş çıkardığını görmeme yetti Ricci."

Samet - Ankara


"Tavlamak işe yaramaz... Bunun anlamını çözmek zamanımı aldı baya. İlk başta anlamamıştım. Ama sitende okuduklarımın neredeyse harfiyen doğru çıkması beni çok düşündürdü. Bu kitapçık altın gibi, yükselişi durdurulamayacak bence."

Burhan


" Çok sağol Ricci. Kişisel gelişim konusu artık o kadar ayağa düştü ki, gerçekten orijinal ve bana katkısı olan materyal bulmak inanılmaz zorlaştı. Umarım buluşmalarınıza da katılabilirim.

Olmuş Erkeğin Yolu, kitapçık demek istemiyorum. Sayfa sayısı az gibi görünse de, gerçekten derine inerek, direkt, dolandırmayarak ve tekrarsız anlatış tarzın en sevdiğim yönün. Başka kitaplarda bir konu 20 sayfa anlatılınca deli oluyorum. İnsanlara direkt olarak ihtiyaçları olan bilgiyi veriyorsun. Umarım hep böyle devam eder. Kitapsa harikaydı... seminerlerin ne zaman Ricci?"

Adem - Kütahya


Pick Up sanatına kendini adamış herkesin okuması gerektiğini düşünüyorum. Eline sağlık Ricci.

tarkantarhan


merhaba ricci e-rehberini okudum. genel anlamda kitabını begendim.insanı saran bir anlatımın var. Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.

Turgay


Selamlar, çok güzel bir kitap olmuş. Not aldığım en az 10 cümle var.

Ender


Selam Dostum harikasın. Okuduklarımı özümsemek için biraz zamana ihtiyacım var ama neyse :)

İsmini vermek istemeyen bir okuyucum


Herkes bir yana, sen bir yana Ricci. Yaptığın her şeyden kalite akıyor.

Dağhan


Selam Ricci,  fazla uzun yazamıcam ama gerekte yok. Çok güzel olmuş kitabın, diğer kitaplarında en kısa zamanda çıkar umarım.

Onur


Dürüst yorumum: Bir kez daha okumalıyım...

Deniz


"İnsanın iç dünyasında olanlar her şeyden önemli bence. Ve bu kitapçık bu konuda okuduğum en iyi bilgileri içeriyor."

H.


"Sana diğer insanlardan farklı şeyler yazmak istiyorum ama açıkçası yazacaklarımın diğerlerinden farkı olmayacak. Çünkü bu konuda bir duayensin. Ve bir senedir yazdığın her makale ve kitap bunu kanıtlıyor. Olmuş Erkeğin Yolu sanki, bir şeylerin başlangıcı gibi... umarım. Senenin sonuna kadar 7 yayının olacağını söylüyorlar. Hepsi böyle olacaksa (ki öyle görünüyor) şimdiden sabırsızlanıyorum. Her hangi bir konuda yardımım olursa elimden geldiğince destek olacağımdan emin olabilirsin."

Dağhan


"Seni uzun zamandır takip ediyorum. Ama daha önce yazamadım, tembelimdir biraz :) Kitabın harika Ricci, umarım her şey istediğin gibi olur."

Sezer - İstanbul


"Harika! Teşekkürler"

İsmini Vermek İstemeyen Bir Okurum
Olmuş Erkeğin Yolu E-Kitabı İçin Şu An 80 TL DEĞİL:


-Kısa Süreli Teklif-

Normal Fiyatı 80 TL
Bugün Bu Ekitaba Çıkarmış Olduğum Her Hangi Bir Yayınımı Edindiğin Takdirde Ücretsiz Sahip Olabilirsin!


Kitap Hakkında Sorularınız İçin:
destek@karizmasirlari.com
Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön