Ricci Kimdir | KarizmaSirlari.com - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git

"Aşk Hayatında Kökten Bir Değişime Hazır Ol!"

- Normal bir erkeğin çekiciliğini en az %700 artırması onun elindedir. Bunun en iyi eğitimini almak,

- KALICI çekicilik yaratmak,

- Hayatını adım adım çekici hale getirmek ve kadınlar konusunda kendi EN İYİ halin olmak için bir şey yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorsan, en doğru yerdesin.

Burada başkalarının yazdıklarının çevirisini yapıp kendine fayda elde etmeye çalışmadan, tamamen orjinal ve işe yararlılığı 18 yıl boyunca yüzlerce kez test edilmiş bilgileri bulacaksın.

Ben RicciOx. Birazdan hakkımda bir çok ayrıntıyı paylaşacağım. Ama kısaca ben, hayatımı çekicilik bilimi konusunda dünyanın en faydalı insanı olmaya adamış ve bunun için 6 yıldır elinden gelen bütün gayreti gösteren biriyim. Çünkü, insanların bu konuda ne gibi zorluklar yaşadığını belki de en iyi bilen kişiyimdir.

Ücretsiz eposta kursuma henüz katılmadıysan kesinlikle katılmalısın. Bu ücretsiz eğitimin ayrıntılarını öğrenmek için buraya tıkla
Diğer İnsanlar RicciOx Hakkında Ne Düşünüyor?

"Sosyal iletişim kitabı şahaser olmuş.Daha tamamını bitirmedim ama 2-3 kez daha okurum ben bunu."

Secret

"Dostum tüm setini aldım.Sosyal iletişim kitabının ilk baskısını almıştım.Kitap acayip bir biçimde gelişmiş.Çok süper noktalara değinmişsin.

İletişimde ustalaştığımı söyleyebilirim.2013' de çok eğleneceğim bu kesin.İnşallah istediğin gibi bir yıl senin olur."

Uluç

"Çok teşekkür ederim Ricci, iyi ki varsın"

Sertaç


"Kendimi bu konuda geliştirmeye başlayalı 4 sene oluyor. Ama kitabın, telesemnerlerin yaptığın her şey, diğerlerinden çok farklı. Gerçekten bu konu da bir duayensin Kirpi. Başarılarının devamını diliyorum."

Tarkan - Bursa

Ücretsiz 60 gün flört kursuma kayıt oldun mu? Her bir kaç günde bir en popüler ses kayıtları, özel raporlar ve makalelerim epostana gelecek. Bu %100 ücretsiz verdiğim bir hizmet."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"

- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tanışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Ve Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı

VE BUNLAR GİBİ ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTANA GÖNDERİLECEK


Merhaba ben RicciOx,

Sana başkaları gibi her şeyi bildiğimi ya da bu dünyadaki bütün sorunlarını çözeceğimi söylemeyeceğim. Çünkü bende herkes gibi bir insanım. Diğer insanların yaşadıklarını bende yaşıyorum. Benim de hatalarım oldu.

O zaman beni neden dinleyesin?

Küçükken ansiklopedileri karıştırmayı çok severdim. Herkes uyuduğumu zannederken, ben bir ansiklopedi alıp yorganın altında elimde fenerle bir heyecanla okurdum bana ilginç gelen şeyleri.

Hayatımın belki de dönüm noktası olduğu için hiç unutmam. Sayfaları karıştırırken gözüme kalın harflerle "Kadınlar ne ister?" diye bir şey ilişti. Ben bir süre diğer sayfaları karıştırmaya devam ettim. Sonra ansiklopediyi kapatıp kafamı yastığa koyduğumda aklıma takıldı. "Kadınlar ne ister ya?"

Tekrar kalktım ve o sayfayı buldum zor bela. Sigmund Freud' un cevabını bulamadığı tek soruymuş "Kadınlar ne ister?". O sabah kalktığımda artık her şeyi bambaşka görüyordum. Okul servisine binmemden itibaren ister istemez incelemeye başladım herkesi. Okula geldiğimdeki hislerimse Neo' nun gerçek dünyayı keşfetmesine benzer bir şeydi. Sanki okulda sadece kızlar vardı ve ben istemeden yanımdan geçen kızları dinliyordum merakla. Erkeklerden konuşuyorlardı genelde.

Delikanlı çağındaki bir çocuk için çok eğlenceli geliyordu her şey. Bir kaç gün böyle geçti. Ama hiç bir şey elde edememiştim. Madem erkeklerden bu kadar konuşuyorlardı, bende erkekleri ve kızların erkeklerle nasıl konuştuklarını da çaktırmadan incelemeye başladım.

Bu konuyu bütün arkadaşlarıma da danıştım. Ve bu sefer bir yandan not alıyordum önemli gördüğüm şeyleri. 1 ay geçmiştir herhalde.

Bundan da canım sıkılınca ve öğrendiklerimden aldığım özgüvenle bunu ancak birebir yaşayarak öğrenebileceğimi düşündüm ve 3 hafta boyunca 105 kızla konuşmaya gitmek için kendime bir program hazırladım. 3 hafta boyunca her gün günde 5 kız ile sohbet başlatacaktım.

İlk 20 de inanılmaz heyecanlıydım. Sohbet başlatmak için "Tanışabilirmiyiz?" den başlayarak aklıma gelen her şeyi birer birer denedim. Sonra programda ilerledikçe yeni amaçlar buldum. Sohbeti ilerletmek, telefon almak, randevulaşmak gibi. Programımı bitirdiğimde bütün okul beni tanıyordu artık. Dersleri unut zaten ve artık başladığım yeri de unutmuştum. Kızlarla konuşmaktan kendime vakit ayırmıyordum… Çocukluk işte.

Herneyse kısacası bir erkeğin kadınlarla sosyal iletişim konusunda yaşayacağı her şeyi (belkide fazlasını) yaşamıştım. Ve bir çok şey o kadar anlamsız geliyordu ki artık, bir ara hiç evden çıkmıyordum bile.

Daha sonra en iyi arkadaşım Serkan ile tanıştım. (Tanıdığım en eğlenceli insana selamlar) O bana bir arkadaşının yabancı bir "çekicilik" kitabından bahsettiğini söyledi. Yaptığım birkaç araştırma sonucu aslında yurtdışında bu konuyla baya ilgili insanlar olduğunu gördüm. O zamandan beri bu konuyla ilgili bütün seminerleri ve kitapları EZBERLEDİKTEN sonra bir kaç defa daha üstünden geçmişimdir.

Ve bunlar gerçekten işe yarıyordu. Ama bir sorun vardı... Kısa vade de işe yarıyorlardı.

Gerçekten her açıdan müthiş olduğunu "sandığım" bütün ilişkilerim ben ne yaparsam yapıyım eninde sonunda bitiyordu.

Bütün bu ezbere bildiğim "tavlama" kurallarını uygularken, kendimi hiçte iyi hissetmiyordum. İşin içinde sinsilik vardı, yaranma, etkilemeye çalışma vardı. Karakterimizle ilgili olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek vardı. Bunu görebilmem baya zamanımı almıştı ne yazık ki...

Önemli olan bir şeyin sadece işe yaraması değil. Aslolan bize ve diğer insanlara olan faydası ve aynı zamanda ÇEKİCİ olması.

Şimdi eğlenebiliriz ama peki yaşlandığımızda gençliğimizle yüzleşmeyecek miyiz?

İşte Olmuş Erkeğin yolunun başlangıcı...

Sosyal İletişim E-Kitabı ve diğer bütün yayınlarım bu başlangıca varabilmek için yazıldı.

Sana keşfettiğim belki de en önemli sırrı söyleyeyim: Çekicilik konusunda önemli olan ne zenginlik, ne yakışıklılık, ne popülerlik ne de "kötü çocuk" olmaktır.


ASIL ÖNEMLİ OLAN ÇEKİCİLİĞİN NASIL İŞLEDİĞİNİ ÖĞRENMEKTİR.


Bir kadınla ilk tanıştığımız sıralarda iltifatlar ve onay arayan, onun bizi yönlendirmesini sağlayan hareketlerde bulunmak bizi bir yere götürmedi çünkü KIZLARA HER ERKEK BÖYLE DAVRANIYOR! Dolayısıyla kızın gözünde diğer erkeklerden farkımız kalmıyor.

İnsanlar nasıl olurda diğer insanların %99 unun yaptığı bir şeyi aynen yapıp FARKLI BİR SONUÇ beklerler?

Peki çözüm ne?

ÇEKİCİ bir şekilde FARKLI olmak. (Sadece farklı olmakta değil. Bu en fazla bizi ucube yapar)

Hayatının bu alanında artık bir şeyler yapmak istiyorsan, doğru yerdesin.

Başlangıç olarak Ücretsiz 60 Gün Flört Kursuma başla ve çekicilik ve kadınlar konusunda bulabileceğin en kaliteli bilgilere ihtiyaç duyduğunda çıkarmış olduğum yayınlara mutlaka göz at. Aşk hayatın için yapacağın en iyi şey olacak, söz veriyorum.


Tekrar görüşmek üzere

Dostun,
RicciOx


İletişim:
Bana kirpi@karizmasirlari.com adresinden ulaşabilirsin.

Websitemden yapacağın alışverişler konusunda ise destek@karizmasirlari.com adresinden ya da sitemde bulunan canlı destek yoluyla 7 gün 24 saat destek bölümümüze yazabilirsin. 10 dakika içinde cevap verecekler sorularına.


Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön