İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Yakışıklı Olmak - Yakışıklı Olma Yolları

YAKIŞIKLI OLMAK ÖNEMLİ Mİ - NASIL YAKIŞIKLI OLUNUR?
Yazar: Ricci - KarizmaSirlari.com


Her açıdan müthiş bir ilişki yaşamak için illa
yakışıklı olmak gerekmiyor. Kadınlar konusunda başarılı olabilmek için bir erkeğin yapabileceği, kendinde geliştirebileceği TONLARCA şey var.

Yakışıklılık önemli değildir demiyorum. Yakışıklı ya da zengin olmak bir avantajdır. Ancak
yakışıklı olmak tek başına geçici bir avantaj sağlar sadece.

Kadınların çekici bulduğu şeyleri sıralamak istersek:

1- Yakışıklılık

2- Zenginlik

3- Popülerlik

4- Sosyal Statü

5- KARAKTERYakışıklılık, zenginlik, popülerlik, sosyal statü her an kaybedilebilir ya da kısa bir zaman sonra alışılabilir şeylerdir. Yani bunlar karşımızdaki insanı kiralar en fazla. Etkileri geçicidir.

Ve bu saydıklarımın yararsız bir ortak yönüde büyük oranda geliştirilemez ya da geliştirilmeleri zor olmalarıdır.

Sana estetik ameliyata ihtiyaç olmadan,

Sabancı kadar zengin olmadan,

Murat Boz kadar popüler olmadan nasıl her hangi bir erkeğin bunlardan daha yoğun ve en önemlisi KALICI olarak çekicilik oluşturabileceğini söyleyeyim: KARAKTER

Para, yakışıklılık her an kaybedebileceğimiz şeylerdir. Ancak karakterimiz biz var oldukça bizimle birlikte olacak GELİŞTİRİLEBİLİR bir şeydir.

Elbette bu tembellik yerine rahatlık alanımızdan çıkıp, kendimize vakit ayırmak ve kendimizi ve kadınlar konusunda şimdiye kadar öğrendiklerimizi sorgulamamız gerektiği anlamına geliyor.

Peki karakterden kastım nedir? Bakımlı olmak, doğru vücut dili, ses tonu, göz teması, maceracı olmak, Espiritüel Özgüven gibi daha pek çok şey sayılabilir.

Çekicilik konusunda dış görünüşün daha doğrusu bakımlı olmanın çok önemli olduğu su götürmez bir gerçek.

Evet,
yakışıklı olmanın sandığımız kadar önemli olmadığını bir çok makalem de yazmışımdır ancak bakımlı olmanın önemli olmadığı anlaşılmasın bundan.

Bakımlı olmak mı
yakışıklı olmak mı, asıl sorun bu.

Aslında bu konuda söylenecek pek çok şey var ama fazla vaktim yok ne yazık ki.

Yaşamaya değer bir birliktelik şu üç unsurun birleşiminden oluşur:

Mental Çekim: Mental uyumunu ve kültürlü, espirili, açık görüşlü, akıllı, çok yönlü, düşünceli olmayı ve daha bir çok şeyi kapsar.

Duygusal Çekim: Duyguların uyumunu ve doğru beden dili, göz teması, ses tonu, romantizm anlayışını, yeterince ilgi göstermeyi ve daha fazlasını kapsar.

Görsel Çekim: Cinsel ve fiziksel uyumu, yakışıklılık ya da bakımlılık ve fit bir vücudu ve cinsel ustalığı kapsar.

Bunların her hangi birinde olabilecek bir eksiklik, ilişkide kopukluklara ve boşluklara neden olur. İlişkiler neden biter, işte nedeni bu...

Daha yakışıklı olmak için neler yapabilirsin, bir kaç madde ile sırlayayım:


1- Tarzını en çok beğendiğin ve senin vücut yapına benzer 3 ünlü kişinin nasıl giyindiklerini incele ve bunu kendi tarzına uyarla.

2- Takım elbise giyerken klasik olmaya çalış. Klasik bir kesim olan, omuzlarını güçlü ve geniş gösteren, beline oturan ve bacaklarını uzun gösteren takımları tercih et.

3- İş takılara geldiği zaman küçük ve sade bilezikleri tercih et. Mesela, Cary Grant saatinin yanına her zaman sade bir altın bilezik takar ve çok şık dururdu.

Güzel bir başlangıç oldu ama...


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Yakışıklı olmak, nasıl daha yakışıklı olunur yerine "nasıl çekici bir erkek olabilirim" sorusuna odaklanmamız daha yerinde olur. Kadınlar konusunda yakışıklılıktan çok daha önemli ve GELİŞTİRİLEBİLİR bir çok risk noktası vardır. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Yakışıklı Olma Yolları Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön