İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Tanışma Sözleri - Tanışma Mesajları: Bunları Asla Yapma

TANIŞMA SÖZLERİ - TANIŞMA MESAJLARI
Bunları Asla Yapmamalısın
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


Bugün tanışma mesajları ve doğru tanışma sözleri
bulma konusundaki EN ÖNEMLİ konu hakkında fikirlerimi paylaşmak istiyorum: Asla yapılmaması gereken hatalar ve bunların yerine nelerin yapılması ve söylenmesi gerektiği.

İşe önce neyin işe yaramadığıyla başlayalım.


1. Bilindik Ve Normal Tanışma Sözleri

"Tanışabilir miyiz?"

"Arkadaş arıyor musun?"

(Facebookta) "Slm nbr?"

Neden İşe Yaramıyor: Çünkü erkeklerin %95' ide aynı ya da çok benzer şeyleri yapıyor. Başkalarının yaptığı bir şeyin aynısını yaparak farklı bir sonuç beklemek anlamsız.


2. Yapmacık Tanışma Sözleri

"Haritan var mı? Gözlerinde kayboldum."

"O kadar güzelsin ki, seninle tanışmak için ne söyleyeceğimi unuttum."

Neden işe yaramıyor: Bu tür sözler çok güzel olmasa da şirin diyebileceğimiz kızlar da işe yarayabiliyor. Çünkü bu tür kızlar gerçekten güzel kızlara göre erkeklerden daha az ilgi görüyor ama tabi Türkiye şartlarında bakımsız kızlar bile aşırı ilgi görebilmekte. Yani bu tür tanışma sözleriyle her gün karşılaşabiliyorlar.


3. Utangaç Tanışma Sözleri

Utangaçlık insanların büyük bir çoğunluğunun çektiği ortak bir sorun hiç şüphesiz.

Bunun nedeni
kötü sosyal şartlanmalardır.

Özellikle çocukluğumuz ya da gelişme çağımızda yaşadığımız utandırıcı tecrübeler (sınıfta alay edilmesi, hocanın ceza vermesi gibi) benzer bir durumda (yani sosyal bir ortama girdiğimizde de) beynimizi, bize zararlı olacak şekilde tetikliyor.

Bir çok çeşidini gördüm utangaçlığın.

Donup kalanları, titreyenleri, "kalbim yerinden çıkıcakmış gibi oluyor" diyenleri... Ve daha fazlasını.

Bende bu sorunları yaşamıştım. Hem de bir çok kez.

Çözümünse savaşmamak olduğunu bir kaç sene sonra keşfettim.

Çekici iletişim ve psikoloji üzerine araştırma ve kişisel deneylerle geçen son 16 yılımda keşfettiğim en önemli şeylerden biri şu: Önemli olan ne dediğin değil NASIL Ve NE ZAMAN dediğindir.


DANIŞAN SORUSU:
BAŞLIK: TANIŞMA SÖZLERİ VE TANIŞMA MESAJLARI İLE İLGİLİ YARDIM...

Ricci, harika bir site yapmışsın. En yakınlarımıza bile soramadığımız konularda süper aydınlatıcı şeyler yazıyorsun. Kitapların kim bilir nasıldır. Sorum kısaca şu utangaçlığımı ve çekingenliğimi nasıl yenebilirim ?


YORUMUM:

Tanışma Anları TeleSemineri baştan aşağı yüzlerce kez denenmiş doğal tanışma sözleri, tanışma korkusu ve hoşlandığın bir kızla her hangi bir mekan ya da durumda doğal ve kaliteli bir şekilde tanışmak üzerine tam 1,5 saatlik bir seminer ve tabi konuyla ilgili bonus materyallerde cabası...

Ancak yine bir tavsiye de bulunmadan bu konuyu geçmek istemiyorum.

Adım adım başla her şeye.

Her gün 15-30 dakika dışarı çıkıp kalabalık yerler de dolaşmaya başla.

Hatta hemen şimdi dışarı çık ve cafe, alışveriş merkezleri gibi sosyal yerlerde 5 kişiye saati sor.

Yarın 5 kadına.

Bu şekilde çekingenliğini yenmek konusunda inanılmaz yol kat edeceğini biliyorum.

Sadece rahat ol. Sosyal olmak çok doğal bir şey.


TANIŞMA SÖZLERİ - DANIŞAN SORUSU:

Merhaba.. Bugünkü olayımı anlatayım .. Üniversite kayıtları için memleketten gelmişti kayıt yaptırmak için ona yardım için okula gittim bende.. Tabi bilirsin okula yeni başlayacak yüzü telaşlı yüzlerce insan bi kız vardı önümde baktım eline yurt ilanı .. Konu açtım bu yurtta mi kalıyorsun diye kalmıyorum dedi öyle konuşmaya başladık tanıştık. Karamani anlattım nerde ne koşullarda okuyup yaşayacağını .. Baya sevindi onunla beraber yurda kayıt yapmaya gittik sohbet muhabet falan yurtta oda arkadasiyla tanıştık onunla da sohbet muhabet derken arkadaşım beni çağırdı gitmek zorunda olduğumu söyledim ve onun telefonuna yazdım numaramı. Bi ihtiyacı isteği olursa arayabilecegini söyledim.. Ayrıldım yanından..


YORUMUM:

Biraz geç yazıyorum ama... tek kelimeyle harika.

Millet o kadar taktik, teknik, hikayeler ezberliyor. Bende diyorum ki bunları aşmalıyız önemli olan "doğal çekiciliğini" keşfetmek. Daha doğrusu çekici bir hayat yaratmak.

Bu anlattığın güzel bir kanıt. Her hangi bir gelişme olursa bana yazabilirsin tekrar ve bir dahaki sefere daha kısa zamanda yazacağım söz.


AYNI DANIŞANIMIN BİR BAŞKA SORUSU:

Ev sahibim beni ve annemi kendi evine akşam yemeğine davet etti itiraz kabul etmeyerek. Ve akşama doğru kendi gelip arabayla evine götürdü.. Iki yıldır kiracısıyız ve onun kızıyla hiç tanışmadık şimdiye kadar.. Bilgisayarcı olduğum için haliyle bilgisayar bozuk hikayeleri anlatıldı bende yemekten sonra koyuldum düzeltmeye.. Ben bilgisayarla uğraşırken kız etrafımdaydi sürekli çaydir felan öyle ki son çayima kaç şekerli içtiğimi öğrendiği için kendi şekeri atıp karıştırıp getirmişti çok hoşuma giden bi olaydı.. Bir kaç kez ailesinin beni ne kadar çok sevdiğini anlattı o şekilde güzel bitti dün gece.. Bu sabah kız için birşeyler yapmalıyım diyerek faceden mesaj attım babasıyla ilgili bi soru sordum. Ilk birkaç mesaj biraz soğuk gibiydi sonra ısındı biraz havadan sudan konuştuk benim bu aralar başka bir şehre gitmem gerekiyor okul dolayısıyla o yüzden üzülmüş gibi yaptı. Bende şu anahtar cümleyi kullandım.. Buradan gitmek istemediğimin önemli bir nedenini Dün akşam farkettim.. Fakat ne olduğunu sordu belki sonra söylerim diye atladım biraz daha muhabetten sonra şarji bittiği için çıkmak istediğini söyledi. Bende onunla konuşmanın güzel olduğunu ve en kısa zamanda tekrar konuşmak istediğimi söyleyip konuşmayı bitirdim. Baktım bi mesaj daha attı sanki konuşmak istiyor gibiydi daha.. Ben ona şarjin bitiyor fazla tutmiyim seni deyince.. Tepkisi şu oldu ..peki bb.. Bence çok fena bozuldu cevap yazmadım buna.... Eeee hadi bakalım fikir ver bana bundan sonra ne yapmam gerektiği konusunda :))


YORUMUM:

Çok güzel. Şimdilik "zor erkek olmaya" devam et. Ve bir sonraki saat ne yapacağın belli olmasın. Tabi bu yapacağın çekici ve aynı zamanda farklı şeyler olsun mümkün olduğunca. Kısacası çekici hayatına kaldığın yerden devam et.

Ama çok nadiren ve zamanında romantik olmayı da ihmal etme. Romantik olmak derken "seni seviyorum" vs. demekten bahsetmiyorum.

Gerçekten özel ve orjinal, onu düşündüğünü belli eden şey demektir bence romantik olmak...

Mesela bir kız arkadaşıma şöyle yapmıştım: Yolculuktan geliyordu, küçük bir kutu kestane şekeri alıp hepsinden birer ısırık aldıktan sonra, şu notu yazarak kutunun içine koydum: "Hepsinin tadına baktım ama hiç biri senin kadar tatlı değildi..."

Düşünsene bir kız seni gerçekten çekici buluyor, seni düşünüyor belki de her gün. Ama senin ondan hoşlanıp hoşlanmadığından bile emin değil. Ve böyle romantik bir şey yaşatıyorsun ona. Duygu yoğunluğundan ağlıyabilir bile."ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE NASIL KORUNACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Tanışma sözleri ve hoşlandığın kızla tanışma konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Tanışma mesajları ve tanışma konusunda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 17 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 200' den fazla kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve tanımadığım yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana danışmanlık yaparak ve birebir eğitimler vererek geçirdim. Kendi yöntemlerimi ve felsefemi herkesin uygulayabileceği hale getirerek insanlara bu hem en eğlenceli hem de ciddi konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hakkımda daha fazla bilgi almak için buraya tıkla
" Ricci iyikide varsın iyikide bana öğrettiğin ve ogreteceğin cok seyler var bu makalenide okudum test yapicam yarin iyi di superdi sen muthissin yeni makalelerini bekliyorum sabirsizlikla saygilarla dostun ADİL "


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK
"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön