İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Nasıl Karizma Olunur - Neden Sadece Kendin Olmamalısın

NASIL KARİZMA OLUNUR
Neden "Sadece Kendin Ol"mamalısın? - Yazar: RicciHer gün kadın erkek ilişkileri hakkında tonlarca email alıyorum. Nasıl karizma olunur, çekicilik, ilişkiler ve kadınlar hakkında her gün dergi ve kitaplar okuyorum.

Hepsini gördüm. Temel. İleri seviye. İyi, kötü ve çirkin. En fazlada çirkin olanları.

Şüphesiz, gerek ünlü bir kadın-erkek ilişkileri uzmanının gerekse 15 yaşındaki bir çocuğun yazmış olduğu bir şey olsun, en sık gördüğüm "taktik"... "SADECE KENDİN OL"

Eğer bir oylama yapılsaydı bu taktik kesinlikle en iyiler arasında olurdu.

Ne yazık ki, karizma nasıl olur ve genel olarak kadın-erkek ilişkileri önerileri konusunda çoğunluğun oyu, kalitenin bir göstergesi değildir. Aslında, çoğu zaman durum bunun tam tersidir. "Sadece kendin ol" benim asla kullanmayacağım bir öneridir. Ne websitemde, ne bir makalede. Hiç bir yerde.

"Sadece kendin ol" (Bundan böyle SKO olarak geçecektır) bir çok nedenden dolayı tehlikeli ya da en azından zarar verici bir öneridir.

Bu öneriyi veren kişinin erkek veya kadın, genç veya yaşlı, bekar veya evli olması farketmez. Bu öneri, bir kişinin kadın-erkek ilişkileri hakkında bir şey bilmediği veya aklına başka bir şey gelmediği... ama bu konuda bilgisiz görünmek istemediği zaman kullandığı basmakalıp bir cevaptır.

Kankanıza "Kadınlar ne ister" diye bir sorun. Veya annenize, veya Dr. İlişkiler Uzmanına. Hepside SKO' nun bir türeviyle size cevap verecektir. Neden? Bu doğru cevap olduğundan değil, kadınların ne istediği hakkında hiç bir fikirleri olmadığından.

Ama bir şey söylemek zorundalar değil mi? Ayrıca, SKO' u hayatları boyunca duyuyorlar. Bu doğru cevap olmalı. Nasıl olurda bir şey hem bu kadar bilindik hem de bu kadar yanlış olabilir?

Yan fayda olarak, SKO aynı zamanda öneriyi verende bir kendini beğenmişlik veya üstünlük hissi de uyandıran bir cevaptır... sanki kadın-erkek ilişkileri hakkında bir öneri aramak düşük bir zekanın veya az gelişmiş bir sosyal zekanın göstergesiymiş gibi. Ve de ne kadar çok insan kendini üstün görmeyi seviyor...

Ama bu konuyla ilgili biraz baskı yaptığınızda, daha fazla ayrıntı istediğinizde ne olur? Onlara hayatınız boyunca SKO' manızın size hiç bir şey kazandırmadığını hatta uzun bir süredir bir kızla birlikte olmadığınızı söyleyin.

Ya şimdi?

Bu nokta da size çok bilinen başka bir basmakalıp cevap verebilirler: "Sabırlı olmalısın ve zamanı geldiğinde doğru kızla karşılaşacaksın."

Ha bir de unutmadan "Ve aranızdaki ilişki yürümezse demek ki bu alın yazınız değilmiş."

Aynısı olmasa bile bunların türevi cevaplar alacaksındır.

Ben bunların düpedüz saçmalık olduğunu düşünüyorum!

SKO, sabırlı olmak, "kader" deyip geçmek yerine, bu soruna sahip olan kişinin sorumluluğu eline alması ve istediği hayatı kendisi oluşturmaya karar vermesi belki daha yararlı olur. Geçmişte yaptığı hatalardan ders alıp geleceğini buna göre düzeltmesi. Kadınları etkileme veya istediği kadının onu çekici bulmasını sağlayacak yaklaşımları, huyları ve düşünceleri öğrenmesi.

Bu kullanışlı bir öneri olurdu!


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Karizma olmanın yolları ve çekicilik konusunu anlayabilmek için flört sürecinin risk noktalarında ustalaşmak gerekir. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Nasıl karizma olunur ve çekicilik konusunda yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Nasıl Karizma Olunur Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön