İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Bir Kızla Nasıl Konuşulur


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK


BİR KIZLA NASIL KONUŞULUR VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


Baştan sona bir kızla ne, nasıl konuşulur üzerine olan bu makaleme, bu konudaki en önemli sorulardan biriyle başlamak istiyorum:

Çok güzel bir kızın neden estetik ameliyata ihtiyacı olan birinin kollarında olduğunu hiç merak ettin mi?


Yaraya tuz basarmış gibi adamın sözünden çıkmadığını ve her söylediğini büyük bir merakla dinlediğini gördüğünde çıldırasın gelmiyor mu bazen?

Kamera şakası gibi, son derece alımlı bir kız senden kısa, saçı sakalı birbirine karışmış bir adamın yanında durmayı bırak, gözlerini adamdan alamıyor.

Belki de kız kördür ya da adam çok zengindir diye düşünüyorsun içini rahatlatmak için ama... Parası olan başka adamlar varken neden bu adam? Hem parası olsa önce traş olur.

Benim neyim eksik diyorsan eğer, bir kızla nasıl konuşulur konusunda çekiciliğin nasıl işlediğini tam olarak kavramış değilsin sadece, bu kadar.

Kimi erkek kendi tecrübeleriyle öğrendikleriyle kadınlar konusunda harikalar yaratabiliyor hakikaten. Şeytan tüyü var dediğimiz bu adamlara kısaca "doğallar" diyoruz.

Yalnız doğalların da karşı karşıya olduğu çok büyük bir engel var.

Her doğalın bir takılma noktası vardır.

Kimi tanışır ama sonra ne yapacağını, çekicilik oluşturması gerektiğini ve bunu nasıl yapacağını bilemez.

Kimi "Abi bir tanışsam gerisini hallediyorum" der. (Flört sürecinin geri kalanında da %99 ihtimalle bir engelle karşılaşacaktır)

Şu an çok avantajlısın. Çünkü bilgi güçtür. Bu websitesinde kızla ne konuşulur konusunda başarılı olma ve çekicilik konusunda hiç bir yer de bulamayacağın bilgi, teknik ve konseptleri öğrenip, bu "doğallara" fark atabilirsin.

Bir dahaki sefere kadınlarla arası iyi olan birini gördüğünde onu incelemeye başla. Nasıl konuşuyor, vücut dili ve ses tonu nasıl? Enerjisi nasıl? Bunlardan önemli ipuçları yakalayabilirsin.

Doğallar, kendi tecrübelerinden edindikleri derslerle iletişim sanatını, daha doğrusu kızlarla konuşma sanatını mükemmelleştirmişlerdir.

İlgilerini çeken bir kızla karşılaştıklarında donup kalmazlar, bir kız onlara gülümsediğinde hatta onlarla konuşma başlattığında solukları kesilmez, onlar da gülümseyerek başlar konuşmaya.

Ama biliyorum "Bu çoooooook... zor" diyorsun. "Beynim donup kalıyorsa ya da anında heyecanlanmaya başlıyorsam ben ne yapabilirim ki?"

Yapman gereken tek şey, bu konu da yeni bakış açıları ve bilgileri edinmen ve nasıl kendi EN İYİ HALİN olabileceğini öğrenmen - ki websitemdeki her şeyi bunun için yazıyorum zaten.

BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİRDİĞİN SANİYE DE HAYATIN DEĞİŞİR.

Seçim senin, kendine acıyarak yaşayabilirsin. Ve bir gün sabah gözlerini açtığında hurilerin seni çevreleyeceğini düşünüyor olabilirsin. (Olur mu olur)

Ya da...

Biraz sorumluluk alarak ve iletişim becerilerini geliştirerek şimdi olduğundan en az %700 daha çekici biri olabilirsin. Buna önce ücretsiz eposta kursuma katılarak başlamanı tavsiye ederim. Çok iyi bir başlangıç yapacağız."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK


Ana Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön