İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kızlarla Konuşulacak Konular - Kızla Konuşulacak Konular


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK


KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


Bana en sık sorulan sorulardan kızla konuşulacak konular sorusuna bu makalemle etraflıca, iyisini kötüsünü göstererek cevap vermek istiyorum.

Daha önce pek çok yazımda belirttiğim gibi bir çok erkek için "çekicilik" kelimesi bir efsaneden ibaret. Çekicilik kelimesi herkesçe biliniyor ama derin anlamını anlama ve uygulamaya gelince çuvallıyoruz.

Kızla konuşulacak konular hakkında bilinmesi gereken belki de ilk şey çekiciliğin bir insanla tanıştığımız ilk saniyelerde oluşturulması gerektiği. Çünkü bunu sonradan yapabilmek uğraştırıcı hatta kimi zaman imkansızdır.

Mesela her yerde gördüğümüz şu konu başlıkları çekiciliğimizi ve özgünlüğümüzü YERLE BİR ETMENİN en iyi yollarıdır aslında. Az önce gözüme çarpan bir erkek dergisinden:

KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR

- Hangi takımı tutuyorsun?

- İşin hakkında en çok neyi seviyorsun?

- Ne tür müzik dinlersin?

- 3 dileğin gerçekleşebilseydi neler olmasını isterdin?

- Cep telefonun ne marka?

Ne kadar masum ve iyi görünürlerse görünsünler aslında bu tip soruların ilişkinin flört evresinde hiç bir yeri olmadığını söyleyebilirim.

Neden?

1. Bunlar çok.. normal konular. Herkesin konuştuğu çocukluğumuzdan beri hangi insanla tanışsak bize illa ki sorulan sorular arasında geliyorlar. Halbuki kendimizi diğer insanlardan ayırmak için farklı olmalıyız.

2. Bu sorular karşımızdaki insana duygusal bir çağrışım yaptırmıyor ve kesinlikle ilginç ve eğlenceli değiller. İlişkiye kimse böyle başlamak istemez.

3. Bunlar birbirini tanımak için sorulan sorular. Halbuki daha seni çekici ve ilginç bulmayan bir kız neden tanımak istesin ki?


İlişkinin ileriki safhalarında elbette sorulabilir bu sorular. Çünkü artık arada yeterince çekicilik oluşmuş ve karşındaki insan senin tanımaya değer biri olduğunu anlamıştır.

Kızlarla konuşulacak konular düşünürken öylesine bir konu yerine daha ilginç, çekici ve farklı konular düşünmeliyiz. Mümkünse gülmesini sağlayacak konuları.


KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR #1: ETRAFTA OTURAN DİĞER AŞIKLAR

Diyelim ki bir kafe de oturuyorsunuz. Aslında konuşacak konu bulmak konusunda oldukça zengin yerlerdir kafeler. Örneğin yan masada iki aşık tartışıyorlarsa "Bu kız bu adamı döver." de. Sonra burçlarını tahmin etmeye çalışın.


KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR #2: KADINLAR VE ERKEKLER

Kadın erkek ilişkileri her zaman için çekici bir konudur. Belki de en iyisi.

Bu konuda bir fikrini sorabilirsin ona. Yine Espiritüel Özgüven tekniğinden bir örnek verirsek:
"Siz kadınlar neden böyle çılgınsınız da biz erkekler... mükemmeliz?" (Dakikalarca konuşulabilir)


KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR #3: ESKİ SEVGİLİNİN SENİ TAKİP ETMESİ

"Baksana sen benim yerimde olsan ne yapardın? Sanırım eski kız arkadaşım beni sürekli takip ediyor. Dün .... arkadaşlarla otururken karşı masadaydı. 3 gün önce de sokakta karşılaştık. İyi kızdır ama ona ilişkimizin bittiğini ve ondan hoşlanmadığımı incitmeden nasıl söyleyebilirim?" gibi...KIZLARLA KONUŞULACAK KONULAR #4: KADINLARIN SENİ BİR ET PARÇASI OLARAK GÖRMESİ

Karşındaki kızla eğlenceli bir şekilde uğraşmak, hafiften gıcık etmek Espiritüel Özgüven tekniğinin önemli parçalarından biridir. (Bu teknik hakkında her şeyi bu linkte bulabilirsin bu arada)

Özellikle çok güzel kadınlara erkekler sanki bir tanrıça ya da prenses gibi davranıyorlar. Ve erkeklerin göremedikleri şeyse, kadınların bundan NEFRET ETTİKLERİ. Böyle davrandığımızda ilişki ilk başta iyi başlasa bile daha sonra kızın dengesizleşmesi, eskisi gibi aramaması ya da ilgi göstermemesi gibi istemediğimiz daha pek çok ters tepkiye yol açabilir.

Çünkü onun senden üstün olduğunu belli eden, kendi sosyal değerini ondan aşağı gösteren, her hangi bir sözcük ya da davranış karşımızdaki kızın bize olan saygısının zedelenmesine yeter. İşte bu yüzden çekiciliğin her adımında (tanışma, çekicilik oluşturma, güven oluşturma vs.) ustalaşmamız gerekli.

Mesela onunla biraz sohbet ettikten sonra kız sana iltifat ederse, şöyle de
"Siz kızları tanırım. Önce bir kaç iltifat edersiniz, sonra telefonumu istersiniz. Hepsi sırf etimden faydalanmak için. Ben senin bildiğin erkeklerden değilim tamam mı, bu tür taktiklere kanmam." Elbette bunları doğru vücut dili, ses tonu ve zamanında söylemek gerekir. Ve tabi karşımızdaki kızın çok güzel bir kız olması gerek. Normal (10 üzerinden 5-6lık) kızlar alınmak için yer ararlar. Ancak güzel bir kız sadece eğlendiğini, iyi vakit geçirdiğini ve bu cümlenin altında yatan milyonlarca bilinçaltı çekicilik kriterlerini anında kapacaktır.

Bana inanmıyorsan dene.


Bu verdiğim kızla konuşulacak konular üzerine örnekleri birebir olarak kullanabilirsin ama her zaman en iyi yöntem insanın kendi yöntemidir."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK


Ana Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön