İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kızla İlk Buluşma Ve Daha Fazlası...

KIZLA İLK BULUŞMA VE DAHA FAZLASI...
Ricci - KarizmaSirlari.comHer şey tamam. Gerçekten hoşlandığın bir kızla tanıştın, bir süre sonra çıkma teklifini (davetini) de yaptın kabul etti. Ama daha her şey yeni başlıyor.

Aşağıda vereceğim ipuçlarının
ilk buluşma da neler yapılması ve nasıl davranılması gerektiği hakkında çok önemli fikirler vereceğine eminim.


KIZLA İLK BULUŞMA - KURAL 1: CİDDİ BİR ŞEYLER DÜŞÜNMEK İÇİN ERKEN


Kızla ilk buluşma konusunu ne fazla önemsemeli ne de hiç önemsememeliyiz.

Bir kızla ilk buluşmayı romantik bir buluşma yerine birbirinizi tanımak için ilginç ve eğlenceli bir fırsat olarak görmek hem kendimizin hem de karşı tarafın çok daha rahat hissetmesini sağlar, ilk buluşmanın normal de üzerimizde oluşturduğu baskıyı tamamen ortadan kaldırabilecek kadar güçlü bir bakış açısıdır bu.

Kızlarda bunu böyle görüyor aslında. Flört, asla baskıcı, ağır duyguları kaldıramaz.

Pozitif ve çekici bir hayat oluşturmak işte bu yüzden çok önemli. Böylece attığımız her adımı sakin ve özgüvenli şekilde atabiliriz. Bu da çekicilik katsayımızı en az %60 artıran bir şey.

İlk buluşma da aslolan centilmenlikle, Espritüel Özgüven tekniğini birbiriyle harmanlamaktır. Bu konuda her şeyi bu linkte bulabilirsin.


KIZLA İLK BULUŞMA - KURAL 2: İLK BULUŞMA DA MEKAN DEĞİŞTİRİN

İlk buluşma da tek bir mekana takılı kalmak iyi bir fikir değil. Çünkü gittiğiniz ilk yer bir müddet sonra sıkıcı gelmeye başlayacaktır ve durum böyle değilse bile 30-40 dakika sonra başka bir mekana geçmek bir yenilenme hissi vereceği gibi, gideceğiniz mekan hakkında konuşma fırsatında olacaktır. O mekanda yaşadığın güzel bir anı ya da ilginç her hangi bir şey olabilir. Gideceğiniz mekan mutlaka senin bildiğin bir yer olmalı.

NEREYE GİDİLEBİLİR?

1- İlginç bir müze, sergi
2- Kafeler
3- Akvaryum kompleksi
4- Plaj
5- Yapmayı iyi bildiğin bir spor ya da hobi


İLK BULUŞMA DA BURALARA ASLA GİTMEYİN

1- Sinema (Nasıl konuşacaksınız?)
2- Aile buluşması (Kimseyi tanımadığı için tuhaf olacaktır onun için)
3- Hatıratlar (Depresif)
4- Belki sevebileceği ya da en azından önemsemeyeceği yerler (konser ya da sanat galerisi gibi)KIZLA İLK BULUŞMA - DANIŞAN SORUSU:

hocam kıza mesela şakayla karışık kahve içellim mi filan dediğimde cevap alamıyorum olumlu yada olumsuz bşka birşey diyince mesaj atıyor cvp verıyor sorun nedır ?


YORUMUM:

Sorun şu... çekici bir şekilde farklı olmaman.

Bir kızla çıkmak istediğinde bir erkeğin yapabileceği en kötü şeylerden biri aslında "çıkma teklifi" anlamına gelecek her hangi bir şey söylemek.

Mantıksız biliyorum.

Kadınlar konusunda ve hayat konusunda mantıklı olan kaç şey varki...

Mantık en büyük düşmanımız bu konuda.

Önemli olan neyin işe yaradığını bilmek ve onu uygulamak. Tabi kendine ve başkalarına bir zararı olmadığı sürece.

Her neyse.

İki örnek vereceğim aradaki farkı bana açıklamaya çalış.

"Kahve içelim mi?" ile

Sağlam bir ses tonu vücut dili göz teması ile söylenen "Ben bir kahve alacağım... gel de beni eğlendir" demek arasındaki fark nedir?

Aradaki fark ikinci örnekte seçen olanın sen olduğunu, eğlenceli, çekici ve farklı biri olduğunu, onun yanında rahat olduğunu vs. daha binlerce çekici erkek özelliğini bir anda göstermendir.

Ben buna Espiritüel Özgüven diyorum ve 4 ayrı kola ayırıyorum.

Bu konu hakkında tonlarca bilgiyi Sosyal İletişim ekitabında bulabilirsin.


KIZLA İLK BULUŞMA - DANIŞAN SORUSU (Facebookta Anlık Mesajlaşma)

s.
Selamlar Ricci
Bugün ilginç bir olayla karşılaştım...
Randevulaştığım kızla görüşmek için buluşma yerine gittim
ve saatinde aradım ...
Uyanamadıığını ve biraz da kendini iyi hissetmediğini söyledi
Ben de neden daha önce haber vermediğini sordum ...
Uyanamadığını filan tekrar etti.
Kıza zaman verdim ve 2 saat içerisinde buluşma yerinde olmasını söyledim .O da toparlanır çıkarım gibi bir şey söyledi..
O arada ben de bi arkadaşımın mekanına uğradım ve beraber sohbet ettik ....
Verdiğim saate yakın mesaj attı ve çıkamadığını ...Bu arada misafir olduğu yere de bir akrabasının geldiğini filan söyledi...

Ben de herhangi bir cevap yazmadım ...ve oradan ayrıldım.

Şimdi burada bu kadın daha hiç buluşmadan benim için çekiciliğinin yüzde ellisini öldürdü..
Bu davranışında bir tutarsızlık görüyorum...
Herhangi bir muhtaçlık duygusu hissetmiyorum ..fakat tekrardan buluşmak için bir şans vermelimiyim diye düşünüyorum şu an ..
Bu arada tekrardan kontak kurarsam eğer bu beni takip eden taraf konumuna sokar mı acaba diye de düşünüyorum ...
Bu konuda ne önerirsin ??


YORUMUM:

Önemli bir durum.. O seni arayana kadar onunla kontak kurma.

Ama bu hareket saygısızlıktan çok emin olamamaktan kaynaklanıyor. Biz erkekler için birinden emin olmak biraz daha kolay. Ama onların açısından bakarsak, daha önce hiç görmediğin biriyle ilk buluşma pek kolay değil. Sonuçta bizden daha ürkekler.

En büyük korkularının kolay kadın gibi görünmek olduğunu ekitabımdan biliyorsun. Bunu tetikleyecek her hangi bir şey yapmamaya devam et derim.

Bir sonraki konuşmanızda emin ol ki amacınının seni kırmak olmadığını söyleyecektir.

Bu tür kelimeleri söylemelerini önlemenin en iyi yolu, bir teklifte bulunmak yerine bir yere davet etmek. Tabi çekici bir şekilde farklı olarak. Böyle yaptığında "seçen" in sen olduğunu bilinçaltı iletişimle belli etmiş olursun.

Bir daha ki konuşmanızda, onu anladığını söyle. (bu çok güçlü bir kelimedir. Her hangi bir irili ya da ufaklı reddedilme durumunda söyleyebileceğin en iyi şey sakin bir özgüvenle "Anlıyorum" demektir. Ve sonra ne yapıyorsan kaldığın yerden devam et.)

Bir kıza çıkma teklifi etme, onu davet et.


Nasıl davet edersin?

Anahtar kelimeler her zaman olduğu gibi çekici bir şekilde farklı olmak...

Mesela eğlenceli bir sohbet sırasında
"Hadi 20 dakikalığına güzel bir yerde kahve içelim. Böylece senden korkarsam en az zaman kaybıyla ortamdan kaçabilirim." gibi...

Umarım bundan sonrası daha iyi olacaktır.


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN SIRLARINI BİLMEKTİR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Kızla ilk buluşma konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu konuda başarılı olmanın sırrı bütün bu risk noktalarında ustalaşmamız da yatıyor.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Kızla ilk buluşma konusunda yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.

Yakında tekrar görüşmek üzere

Ricci


Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 17 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 200' den fazla kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve tanımadığım yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana danışmanlık yaparak ve birebir eğitimler vererek geçirdim. Kendi yöntemlerimi ve felsefemi herkesin uygulayabileceği hale getirerek insanlara bu hem en eğlenceli hem de ciddi konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hakkımda daha fazla bilgi almak için buraya tıkla
" Ricci iyikide varsın iyikide bana öğrettiğin ve ogreteceğin cok seyler var bu makalenide okudum test yapicam yarin iyi di superdi sen muthissin yeni makalelerini bekliyorum sabirsizlikla saygilarla dostun ADİL "


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Her Açıdan Güzel Bir Kadınla Nasıl Tanışacağını Ve Kendine Nasıl Bağlayacağını Keşfet... Uzun Boylu, Zengin Ya da Yakışıklı Olmasan Bile."


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön