İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin?

KIZI NASIL KENDİNE AŞIK EDERSİN?
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


Baştan sona bir kızı kendine nasıl aşık edersin ve çekicilik üzerine olan bu soru-cevap makalem oldukça detaylı ve ilginç bir çok bilgi örnekle dolu. İyi eğlenceler.


KIZI NASIL KENDİNE AŞIK EDERSİN - Danışan Sorusu:

Yazıların müthiş Dışarı da satılan kitapların bir çoğu makalelerin kadar açıklayıcı olmuyor RicciOx. Kitabını gerçekten merak ediyorum, çekicilik hakkında çok kitap var ama onlar kadın erkek ilişkileri hakkında fazla bir şey söylemiyor bence. Peki sence çekicilik nedir? Kadın ile erkek arasında nasıl işler?

YılmazKIZI NASIL KENDİNE AŞIK EDERSİN - Ricci' nin Yorumu:

Teşekkürler Yılmaz. Bu yorumlarınız beni daha fazla yazmam için motive ediyor.

Kişisel gelişim kitaplarında "çekicilik" kuantum fiziği ile alakalı. Onları o şekilde değerlendirmek lazım.

Soruların hakkında yorumlarımsa söyle:

Yapılan bir araştırmaya göre kadınlar bir erkekte şunları arıyor:

1. Dürüstlük
2. İyi bir espiri anlayışı
3. İyi bir ses tonu
4. Özgüven
5. Olgunluk
6. Anlayış
7. YAKIŞIKLI OLMAK (Kesinlikle doğru yerde)

İstatistiklere güven olmadığını düşünebilirsin ancak istatistik biliminin amacı o konu hakkında insanlara FİKİR verebilmektir zaten. Bu listede belirtilenlerin sıralamasında oynama olabilir ancak önemli olan bir şey var.

Yukarıda belirtilen kadınların erkeklerde aradığı özelliklerin ilk altısı bir erkeğin KARAKTER özellikleri hakkında.

Sadece sonuncusu yakışıklılık...

Buradan, biyolojiden yola çıkarak devam edeceğim.

Biz erkekler için çekicilik basittir: Güzel bir kızı gör, çekiciliği hisset. Bu kadar. (Tabi olmuş erkek için durum farklı)

Ama kadınlar için durum böyle değil. Kadınlar önce karşısındaki insanı tanımak istiyor, sorulduğunda önce yakışıklılığa baktığını söylese bile. Kitabımda bu konu ile ilgili BBC' nin çok aydınlatıcı bir deneyine de yer verdim.

Yani çekicilik kadınlarda ve erkeklerde farklı işliyor.

Peki bir kızı nasıl kendine aşık edersin, çekiciliği nasıl oluşturabiliriz, özgüveni nasıl yansıtabiliriz?

Hiç sormayacaksın sanmıştım.


1. Kendini geliştir

Karakterini ve yeteneklerini zenginleştir. Anın tadını çıkarmayı, hayatını daha ilginç ve çekici hale getir.


2. Sosyal iletişim tekniklerini öğren


Espiritüel Özgüven tekniğini, çekici vücut dili ve ses tonuna nasıl sahip olabileceğini, bilinçaltı iletişim ve motivasyon tekniklerini, kendini özlettirmeyi öğren.


3. Çekiciliği Oluştur

Flört etmeyi ve espiri yeteneğini nasıl geliştirebileceğini düşün. "Savaşçı/Lider karakter" özelliklerini öğrenerek hayatına uygulamaya başla.


4. Bu çekiciliği daha da güçlendir.

Çekici bir şekilde farklı olmayı öğren. Mümkün olduğunca her zaman pozitif bir bakış açısına sahip ol.


KIZI NASIL KENDİNE AŞIK EDERSİN - BAŞARI HİKAYESİ:

Halısaha macında ayak bılegımı cıkarttım doktora gıttım.receteye krem hap ve bandaj yazdı.ardından eczanaye.ıcerı gırdıgımde karsımda yepyenı bır kız duruyordu.eczane tanıdıktı ama kız ıse yenı gırmıstı.bana hosgeldınız derken gozlerı guluyordu.hanı ınsan gozlerınden begenıldıgını hısseder ya bende hıssettım.o an tamam dedım.bu ıs oldu.alacaklarımı aldım.aklıma o ortamda bıraz daha dıkkat cekmek geldı.bellı bır kısıye hıtap etmeden ortaya bu bandajı bılege sarmasını bana gosterırmısınız dedım.3 kısılerdı kız,eczane sahıbı ve kocası.bana eczane sahıbının kocası cevap verdı.ve kremı bılegıme surdu bandajı sarmasını gosterdı.kremı kuvvetlı surdu.acıdı.o esnada valla tedavımı ıskence mı anlayamadım dedım.yandan da o an kıza baktım.baska ısle mesguldu ama benım o sozume gulumsemıstı.tamam dedım bu ıs oldu.ama bugunluk bu kadar yeter.
Ertesı gun parasal bı konuda tekrar eczaneye ugradım.ama kız yoktu.ısımı hallettım.tam cıkarken yan bınanın gırısınden cıktı yanımdan gectı.ozellıkle guclu bır sesle ve gulumseyerek gozlerının ıcıne bakarak kolay gelsın hayırlı ısler dedım.sonra ben cıktım. O ıcerı gırdı.bır kac gun sonra.eczane cıkısında onu bekledım.eczane kapandı kız cıktı sokakta ılerlemeye basladı.bıraz hızlı yuruyordu.bense topallıyordum.arkasından yaklastım.ama hem topallamak hemde kıza yetısmeye calısmak benı komık bı hale sokmustu.tam yanına geldıgımde bana baktı.ılk ben konustum gulumseyerek ama kendımı acındırarak cok hızlı yuruyosun ya dedım.komık halıme guldu.ardından selam naber dedım.selam ayagınız nasıl oldu dedı.bende bıraz daha ıyı dedım.ve muhabbet devam ettı.tanıstık numaramı aldı.bı kac gun sonra aradı.ve ılıskı ılerledı yenı ufuklara yelken actık.

kurbet


KIZI NASIL KENDİNE AŞIK EDERSİN - YORUMUM:

Ezbere hareket etmek yerine doğaçlama, orjinal bir şeyler yapmaya çalışmak biraz daha zor olsa da getirisi de daha fazla oluyor.

Bu şekilde devam et. Kolay ulaşılabilir olma, az ama öz görüşün.

Görüştüğünüz zamanlar da (en azından kız arkadaşın için) hayatınızdaki en eğlenceli/çekici anlar olsun."ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BU ÇEKİCİLİĞİN NASIL KORUNACAĞINI BİLMEKTİR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Çekicilik konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu konuda başarılı olmanın sırrı bütün bu risk noktalarında ustalaşmamız da yatıyor.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Bir kızı nasıl kendine aşık edersin ve çekicilik konusunda yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.

Yakında tekrar görüşmek üzere


Ricci

Kızı nasıl kendine aşık edersin


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kızı Nasıl Kendine Aşık Edersin Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön