İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kızı Etkileyecek Sözler - Kadınları Etkileyen Sözler

KIZI ETKİLEYECEK SÖZLER
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


En önemli makalelerimden birine başlamak üzereyim...

Bana her gün onlarca soru geliyor.

"Kızı etkileyecek sözler nelerdir?"

"Ne söylersem onu elde ederim?"

"Bir iki taktik versen şimdilik..."


Artık insanların "bir iki taktik"le en ufak konuda bile başarılı olamayacağını kendime yüzlerce kez kanıtladım.

Hele ki kadın erkek ilişkileri konusu hiç bu şekilde işlemiyor.

Bu düşünce, bu yaklaşım her hangi bir konuda başarısızlığın temel sebebidir.

Mentaliteyi kavrayamadığımız sürece bu taktikler işe yaramaz, şansa yarasa bile kalıcı olmaz.

Bu yüzden her yayınıma mentalite ve psikolojik temellerden başlarım. Çünkü bunu hallettiğimizde gerisi çok daha kolay aslında.

Özellikle Türkiye de aşırı bir değer veriliyor kızlara. Facebookta normal bir kızın yorumlarında bile sapıklığa varan yorumları görebiliyoruz en bariz örnek olarak. Gerçek hayatta da ilişkilerimizde kadınlara dünyanın merkeziymiş gibi davrandığımız için onların saygısını kaybediyoruz.

İlişkilerin çok ileri safhalarında olabilir belki, evlilik sırasında (o da belki) Ama ilişkilerimizin ilk safhalarında böyle davranmak, bir erkeğin kendine yaptığı en büyük kötülüklerden biri aslında.

İlk başta fark etmemiz gereken şey, herkesin herkese uygun olmadığı. Espiritüel Özgüven tekniği bunun içinde çok önemli.

Sadece espiritüel biri olmak ortamın eğlenceli çocuğu olarak görünmemize neden olur. Ve bir kızla arkadaşlıktan öteye gidemeyiz, sadece espiritüel biri olmayı seçersek.

Çok aşırı özgüvende tam tersi kendini beğenmiş biri olarak görünmemize neden olur ki - böyle bir erkeğin yanına bile yaklaşmaz.

Ancak bu ikisinin dengeli birleşimi... büyülüdür.

Çünkü böylece hem optimum düzeyde flört ederken bir yandan da karşındaki kızı test ediyorsun. Onun refleksif bir tepki vermesini sağlayarak gerçek kişiliğini de görebilme olanağın oluyor.

Örneklerle açıklayayım. Mesela kolyesi çok uzunsa
"Kolyen çok yakışmış... yürürken ayağına dolanmıyor mu?" ESÖZünü kullandık diyelim. (tabiki çok güzel bir kıza söylediğini farz ediyorum, normal kızlar alınmak için yer ararlar. Çünkü kızların özgüveni %90 güzelliklerinden kaynaklanır) Burada milyonlarca çekici erkek özelliğini bir anda anlatıyorsun aslında bilnçaltı iletişimle.

Bu tek bir cümle de karşındaki kızın güzelliğinden etkilenmediğini, sosyal iletişimi ve flörtün işleyişini iyi anladığını, diğer erkeklerden farklı bir karaktere sahip olduğunu, kendine oldukça güvendiğini, espirili, açıksözlü vs. vs. daha milyonlarca çekici özelliği bir anda yansıtıyorsun.

Ve aynı zamanda karşındaki kız böyle bir şeyi hayatında büyük bir ihtimalle ilk defa duyduğu için ilk başta çok şaşırır, bir kaç milisaniye sonra da gülmeye ve flörte katılmaya başlar.

Eğer bunu yapmayıp, az da olsa negatif bir tepki veriyorsa da hemen kişiliğini (özgüvensiz, kaba ya da verdiği tepkiye göre başka bir şey olduğunu) anlayabilirsin kızın böylece. Ve hemen ondan uzaklaşabilirsin.

Başka bir örnek, onlarca kez kendim denediğim ve birebir eğitimlerimde öğrettiğim, en favori ESÖZlerden
"Sen hep böyle güzel mi giyiniyorsun yoksa beni etkilemek için mi sadece..." cümlesinde asıl önemli olan bu cümlenin kendisi değil aslında.

Önemli olan bu cümleyi nasıl ve hangi bağlamda söylediğin.

Doğru ses tonu, vücut dili, göz teması, kişisel imaj burada kilit noktalar.

Ve belki de bunlardan da önemlisi bunu hangi bağlamda söylediğin.

Karşındaki kişiyle aranda sağlam bir çekicilik oluşturmuşsan bu cümleyi kurmak, aranızdaki tansiyon, enerji ve çekiciliğin en az 10 kat artmasını sağlar. Ve müthiş eğlenceli bir ortam yaratır aynı zamanda.

Ama henüz yeterince çekicilik oluşturmamışsan ya da karşındaki kişi özgüvenli bir kız değilse istediğin tepkiyi alamayacaksındır.

İlk önce ve kadın erkek ilişkileri konusunda öğrenmemiz gereken en önemli şey, çekiciliğin kadınlarda ve erkeklerde nasıl işlediğini kısaca "çekiciliğin mentalitesini" öğrenmektir.

Bu anlattıklarım sadece başlangıç niteliğinde. 150 den fazla ESÖZ cümlenin ve çok daha fazlasının bulunduğu incelemeni kesinlikle tavsiye ederim. Kendin ve aşk hayatın için yapabileceğin en iyi şeylerden biri olacak.


KIZI ETKİLEYECEK SÖZLER - GÜNÜN SORUSU:

Ricciox senin sayende bir kız arkadaşım var ama kız öyle böyle deil çok güzel ve ben ciddi anlamda korkmaya başladım ya beni başkası için terk ederse die aklıma garip garip sorular gelio durduk yerde mesela evde otururken bile beynim bana ya o başka bir erkekten etkilenirse gibi sorular soruyor yavaştan sıyırıyorum galiba başka kız arkadaşlarım da var ama bu kız benim için çok özel onu çok seviyorum kaybedersem biterim yardım et


YORUMUM:

Ne yaparsan yap aşırı ilgi gösterme şimdilik.

Aşırı ilgiden kastım, günde 5 kere arama, aradığınız da (uzak mesafeli bir ilişki olmadığı sürece) yarım saatten fazla konuşmayın.

Şimdilik gerçekten özel şeyler yaşamadıkça şu ana kadar davrandığın gibi davran, öğrendiklerini uygulamaya devam et kısaca.

O özel anlardan sonra ona açılabilirsin.

Tabi burada bir "eziğe" dönüşmekten bahsetmiyorum.

Her zaman kendi en iyi halin olmaya çalışmaya devam et.

Kızlar ya da başka bir şey için değil kendin için yap bunu.

Bunun dışında.. negatif düşünürsek, bunu bekleyerek davranmaya başlarız.

Böyle davrandığımız içinde çoğu zaman o düşündüğümüz negatif olayın gerçekleşme olasılığı artar.

Bu yüzden, bak, Dünya' da toplam 3.500.000.000 kız var ve her gün evinin önünden onlarcası geçiyor.

İlişkinin en güzeli uzun süreli, her duyguyu karşılıklı yaşayabildiğin ilişki.

Ama karşındaki kişi senin iyi niyetini kullanıyor, kaba, düzgün konuşmayı bilmeyen, etrafındakilere ya da kendine değer vermeyen, dini ya da etik derinliğe sahip olmayan vs. biriyse arkana bakmadan kaçmayı seçebilirsin.

Son cümlem hem erkek hem de kızlar için geçerli.

Sen işe yarayanı, elinden gelenin en iyisini yap sadece. Ve anın tadını çıkarmaya devam et. Umarım istediğiniz gibi olur her şey.


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE NASIL KORUNACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Bir kızı etkileyecek sözler ve genel olarak çekicilik konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Çekicilik konusunda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.
"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kızı Etkileyecek Sözler
Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön