İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kızı Aşık Etme Sırları - Bir Kızı Kendine Aşık Etmek

KIZI AŞIK ETME - BİR KIZI KENDİNE AŞIK ETME SIRLARI
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.com


Her erkek hoşlandığı bir kızı kendine aşık etmek ister. Ancak çoğumuz bu konuda işi şansa ya da kadere bırakmaya alıştırıldık. Halbuki bu konuda başarılı olabilmek için şimdiden başlayarak öğrenebileceğimiz ve uygulayabileceğimiz tonlarca bilgi, konsept ve teknikler var.

Burada ilişkinin flört safhasından bahsediyorum. Sevgi, uzun süreli bir ilişki ya da evlilik konularında bile belirli taktikler olabilir. Ancak her şey çekicilikle, flörtle başlar. Ve ilişkilerin flört safhası hakkında kendimizi geliştirebileceğimiz tonlarca şey öğrenebiliriz.

Bir ilişkinin sevgiye dönüşebilmesi için önce yeterince karşılıklı güvene ve uyuma ihtiyaç vardır.

Bu güveni gösterebilmek içinse konuşmalıyız, bir iletişimde bulunmalıyız.

Karşımızdaki insanın bizi konuşmaya değer bulması içinse çekici bir karaktere, çekici bir hayata sahip olmalıyız. Ve çekiciliğin yakışıklılık, zenginlik ya da popülerlikle neredeyse hiç bir alakası yoktur.

İşte websitem tamamen ilişkilerin bu safhaları üzerinedir.

Bunun adı aşk oyunu. Ve her oyunda belirli taktikler, stratejiler vardır.

Baştan sona
kızı aşık etme ve çekicilik üzerine olan bu makalem oldukça detaylı ve harika ESÖZ cümle örnekleriyle dolu. İyi eğlenceler.


KIZI AŞIK ETME KURAL #1: UTANGAÇ OLMAYA GEREK YOK

Aslında erkeklerin onlarla konuşmaya çekindiği ya da konuşsa bile klişe ve sıkıcı şeylerden konuşmaya başladıkları konusunda bir çok kız arkadaşım yakınmıştır bana.

"Seni bir ara arayabilir miyim?"

"Her halde bir erkek arkadaşın var değil mi?"
gibi

Ya da erkeklerin
"Keşke tam bir ezik olmasaydım, çünkü çok güzelsin ve seninle bir kez konuşabilmek için 1 milyon vermeye razıyım." bakışını da unutmayalım.

Of ki ne of...


KIZI AŞIK ETME KURAL #2: MEŞGUL BİRİ OL

Söz konusu bir
kızı aşık etmek olunca, meşgul biri olduğunu göstermek önemli ama bunu abartmamakta gerek, yani 1 hafta boyunca görüşmemiş olmanız aranızı soğutABİLİR ve kızın kendini kolay lokma gibi görmesine neden olabilir ki bu anlama gelebilecek en ufak davranış ilişkileri bitirebilecek kadar zararlı.

Her şeyde orta yolu takip etmek en iyisi. Ne her gün 3-5 kere konuşun ne de hafta da bir, bunun zamanını ilişkinin dinamiğine göre sen yönetebilirsin.

Tecrübe en iyi öğretmenlerden biri her konuda olduğu gibi bu konuda da.


KIZI AŞIK ETME KURAL #3: ONU TAVLAMAYA ÇALIŞMA

Normal şartlar altında, erkekler
kızları aşık etme veya tavlamaya çalışır öyle değil mi? Ancak rolleri değiştiğinde diğer erkeklerin %99 unun yapmadığı bir şeyi yapıp, seçenin sen olduğunu çekici ve farklı şekilde belli etmiş olursun.

Gerçek dediğimiz şey, aslında bizim verdiğimiz anlamdır sadece.

Yani "kadın seçendir" diye düşünürsen bu şekilde hareket edersin, bu gerçektir.

Ancak "erkek seçendir" diye düşünürsen de bu şekilde hareket edersin ve bu da gerçek olur.

Hangisini seçeceğin sana kalmış.

Sen seçen olmalısın, eğer ki çekiciliğini en az 20 kat artırmak istiyorsan. Lider bir erkek seçendir. Ve kadınlar yönetilmeyi severler, yönetmekten de nefret eder. Bu içgüdülerimizle alakalı bir durum.

Mesela birkaç kez sohbet ettiğin bir kıza şöyle diyebilirsin (tabi çekiciliği daha ilk tanışmanızda oluşturmaya başladığını varsayıyorum): Onu şöyle bir süzdükten sonra:
"Sen hep böyle güzel mi giyiniyorsun yoksa beni etkilemek için mi sadece?"

bu konuyla ilgili tonlarca bilgi bulacaksın zaten.DANIŞAN SORUSU:

Eşimden ayrılalı 6 sene oluyor. Yani oyuna tekrardan başlıyorum.. Bir gece kulübüne gittik arkadaşlarla geçen gün. Ve gerçekten güzel bir kız gördüm. Bana sık sık baktığını fark ettim. Bir 10 dakika kadar bekledikten sonra yanına gittim ve senden öğrendiğim "Sen utangaç mısın?" açılışını yaptım.

Bana nedenini sordu.

Ve ona
"Nerdeyse 10 dakikadır orada bekliyorum ama hala bana selam demedin." dedim.

Tahmin edeceğin üzere baya bi güldü. Sonra şöyle dedim
"Gülebildiğini görmek çok güzel." O da gülümseyerek ve hafif alaycı bir şekilde şunu dedi, "Kızlarla tanışma şeklin bu mu yani?". Aynen şunu söyledim: "Yok. Kızların bulunduğu ortamlara girdiğimde kızlar nedense çok utangaç görünüyor. Çok yakışıklı ve seksi olduğumdan sanırım." dedim ve göz kırptım. (Hiçte öyle yakışıklı değilimdir bu arada)

Yüzü biraz kızardı ve gülümsedi. Ve heyecanlıydı. 10 dakika kadar konuştuktan sonra
"Arkadaşlarımı bulabilecek miyim bakalım, seninle konuşmak çok güzeldi" dedim. Ve gidiyormuş gibi arkamı döndüm. Sonra ona tekrar dönüp eposta adresin var mı diye sordum. Sonrasında kısaca websitende anasayfanda yazan telefon numarasını alma tekniğini uyguladım, ve.. budur dostum. Bakalım ileriki günler de neler olacak.


YORUMUM:

Bana yazdığın bu epostana bayıldım. Tam bir altın değerinde. Sana önerebileceğim tek şey kaldığın yerden devam etmen olur sadece.

(Eğer bunu şu an okuyan başka biri varsa ve Espiritüel Özgüven tekniği hakkında çok güzel bir örnek istiyorsa, bu başarı hikayesini 25 kez okumalı. Aynı zamanda
bir kızı kendine aşık etme sorusuna da güzel bir cevap bence.)

Aynı ortamda hoşlanmadığın ya da sana rakip birine denk gelirsen ona dünyanın en normal sorularını sor kızın yanında. Mesela nerelisin, ne işle uğraşıyorsun gibi… Bu tür sorulara normal cevaplar verilebilir sadece. Ve normal biri konumuna düşer karşındaki erkek. Normal demek çekiciliğin ölümü demek, artık bildiğin gibi.

En ilgi çekici konulara da örnek olarak, cinsellik, diğer sevgililerin davranışları, ünlülerin dedikodusunu yapmak (magazin programlarında olduğu gibi) ve tabiî ki sinema. Bu konuda
Sosyal İletişim ekitabında da bir çok şey bulabilirsin aslında.

Kişisel gelişim kitapları üzerine de, hala tek geçtiğim Erdal Demirkıran ilk 5 kitabını tavsiye edeceğim. Eğer ki yazarını kendini beğenmiş biri olarak düşünmeyip açık fikirlilikle okursan çok şey kazanacağına ve kendisinin aslında öyle biri olmadığını okudukça anlayacağına da eminim. Yazarının kimi zaman bu tür yorumlar aldığını görüyorum. Kolay değil...

Dediğim gibi güzel sorular."ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE NASIL KORUNACAĞINI BİLMEKTİR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Bir kızı kendine aşık etme konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu konuda başarılı olmanın sırrı bütün bu risk noktalarında ustalaşmamız da yatıyor.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Bir kızı kendine aşık etme konusunda yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.
"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kızı Aşık Etme Yolları Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön