İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kıza Açılma - Bir Kıza Açılmak Ve Daha Fazlası...

KIZA AÇILMA - BİR KIZA AÇILMAK VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSirlari.com


Merhaba,

Açıkçası bana gelen soruların hepsi güzel. Hangisini site de paylaşmam gerektiği konusunda gerçekten zorlanıyorum. Bugün bir
kıza açılma hakkında çok önemli bir konuya değineceğim.

Bir kıza nasıl açılırsın sorusu aslında biz erkeklere en ZARARLI sorulardan bir tanesi. Çünkü özellikle ilişkinin başlarında bir kıza duygularını açmak, bir zayıflık göstergesi. Çünkü bu, kolay elde edilebilir olduğumuzu gösterir. Ve bütün çekiciliğimizi ve sosyal değerimizi yitirmemize neden olan çok zararlı bir seçimdir.

Bir kıza açılmak yerine, "Kadınlar flört konusunda neye olumlu tepki verir?", "Kadınlar neyi çekici bulur?", "Çekici olmakla yakışıklı olmak arasındaki fark nedir?" gibi yapıcı ve gerçekçi sorular, bizi bu konuda başarıya ulaştıracak anahtarlardır.

Elbetteki bir kızı sevdiğini söylemekte sorun yok ancak her şeyin bir zamanı var.

Özellikle çok erken söylersen "kolay elde edilebilir" gibi görünüp tüm çekiciliğini kaybedersin. Ne yazık ki gerçek bu, yaşayanlar bilir.

Ancak önce o sevdiğini söylerse o zaman söyleyebilirsin rahatlıkla.

İşte bu yüzden önce mutlak çekiciliğin sırlarını öğrenmemiz gerek. Çünkü her şey çekicilikle başlıyor.

Bir ilişkinin sevgiye varabilmesi için öncelikle karşımızdaki kişiyle yeterince kaliteli vakit geçirmemiz gerekir.

Buna değer biri olduğumuzu göstermek içinse önce hayatımızı çekici hale getirmeli ve çekici iletişim hakkında olabildiğince her şeyi öğrenmemiz gerekir.

Sana keşfettiğim belki de en önemli sırrı söyleyeyim: Çekicilik konusunda önemli olan ne zenginlik, ne yakışıklılık, ne popülerlik ne de "kötü çocuk" olmaktır.


ASIL ÖNEMLİ OLAN ÇEKİCİLİĞİN NASIL İŞLEDİĞİNİ ÖĞRENMEKTİR.


Bir kadınla ilk tanıştığımız sıralarda iltifatlar ve onay arayan, onun bizi yönlendirmesini sağlayan hareketlerde bulunmak bizi bir yere götürmedi çünkü KIZLARA HER ERKEK BÖYLE DAVRANIYOR! Dolayısıyla kızın gözünde diğer erkeklerden farkımız kalmıyor.

İnsanlar nasıl olurda diğer insanların %99 unun yaptığı bir şeyi aynen yapıp FARKLI BİR SONUÇ beklerler?

Peki çözüm ne?

ÇEKİCİ bir şekilde FARKLI olmak. (Sadece farklı olmakta değil. Bu en fazla bizi ucube yapar)

Hayatının bu alanında artık bir şeyler yapmak istiyorsan
Çekici İletişim Setini gözden geçirmeni kesinlikle tavsiye ederim. Kendin ve aşk hayatın için yapabileceğin en iyi şeylerden biri olacak.Kıza Açılma - Danışan Sorusu:


Kitabınızın sahibiyim.Özellikle sosyal değişim bölümünü çok beğendim.Bu konuda zaten birşeyler biliyordum fakat uygulamaya geçiremiyordum.İşin öncelikle insanın kendine olan inançlarında bittiği gerçekten apaçık ortada.

Benim size sorum şu : Mesela arkadaşlarımla bir ortamdayken "Şunu yapalım ya"dediğimde,"O güzel değil ya." ya da "Boşver ya." gibi cevaplar aldığımda moralim bozuluyor.Benim fikirlerime değer verilmediğini düşünüyorum.

Bir de mesela bunun en somut örneği,ben arkadaş grubumdan bir kızla birşeyler yaşamak istiyordum.Ondan hoşlandığımı söylerek
kıza açılmak istedim ve sonra onu etkiledim.İlk defa bir kızı etkilemenin mutluluğuyla,eski hayatıma dönüşü yaptım.Davranışlarım kızın hiç hoşuna gitmiyordu.Bir an önce sevgili olalım el ele tutuşalım modundaydım.Neyse ilişkimiz 2-3 gün sürebildi ancak.Kız da kafamdaki kız modeline tam uyuyordu.Boş yere kendimi üzdüm,o kendine güvensiz halime döndüm.Kızın karşısında kendime olan saygımı ayaklar altına aldım.2. bir şans falan istedim.Ama şimdi gel gör ki RicciOx,yaptığım hatalara gülüyorum.Üniversitenin 1.döneminde gerçekleşti bütün bunlar.2.döneme bambaşka olarak gireceğim bundan eminim.

Fakat olaya tekrar dönersek,karaokeye gitmiştik ilk dönem sonunda.Şimdi bir şarkı çıktı ben söylemek istedim.A adlı bir arkadaşım da söylemek istedi.Bu benim hoşlanmış olduğum kız işte "Ya A söylesin." dedi.Kendime olan güvenimi sarsmam için uğraşıyorlar sanki.Ya da bana öyle geliyor.

2.döneme bambaşka girmek istiyorum.Ben kendi değerimin farkına vardım.Onların da bu değerin farkına varmasını istiyorum.Bunun için senden yardım istiyorum RicciOx.Bana yardımcı olacağını biliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim...

Sevgilerle...


Yorumum:

Gerçekten seviniyorum insanların hayatlarına iyi yönde katkıda bulunabildiğim de. Ve bana gelen danışan sorularını da ilgiyle bekliyorum açıkçası.

Sorularına gelecek olursak.

Arkadaşlarını bir şeye davet ettiğinde gelmiyorlarsa şu yüzdendir: Davet ettiğin aktiviteye bir şekilde benzeyen şeyler yapmışsınızdır daha önce. Mesela basketbol oynamaya gitmek için davet ettiysen ve BUNU YAPARKEN PEK FAZLA EĞLENMEDİYSENİZ, bu sefer voleybol a çağırdığın da daha isteksiz olacaktır.

Çünkü beynimiz genellemelere ihtiyaç duyar her zaman, bizi psikolojik ya da fiziksel zarardan korumak için. Sonuçta beyin basketbol ile voleybol u aynı klasman da "spor aktivitesi" olarak değerlendirir.

Kısacası şöyle özetliyeyim: Bir önceki yaptığınız aktivite de ne kadar eğlenirseniz bir sonraki aktiveteniz içinde o kadar da istekli olursunuz. Bunu bir dene.

İkinci sorun da bence gerçekten önemli.

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Buna benzer şeyler neredeyse hepimizin başına gelmedi mi?

Kız gerçekten hoşuna gider ve GERÇEKTEN çekiciliği sağlamayı başarırsın.

Daha sonra "rehavete" kapılıp, işe yarayan, çekiciliği sağlayan şeyleri bırakırız.

Çok sık aramaya başlarız, ardı arkası kesilmeyen iltifatlar ve
"duygularımızı" ona açarız.

Sessizce başımı sallıyorum...

Yukarıda saydığım şeyler bizim KOLAY ELDE EDİLEBİLİR hale geldiğimizi gösteren göstergelerden bazılar sadece.

Ve bu da çekiciliğin ölümü demek.

Bu konuda acele etmek istememiz belki de normal çünkü biz erkekler hislerimizi ne zaman ve nasıl gösterebileceğimiz konusunda her hangi bir eğitim görmedik ailemiz veya okul tarafından.

Bize tek söylenen "kendimiz" olmamızdı. Ancak biraz daha fazla bilgi istediğimiz de çiçek ve hediyeler almaktan bahsedildi bize DAHA YENİ TANIŞTIĞIMIZ birine.

Bize verilen bu tür tavsiyeler EVLİLİKLERDE gerçekten işe yarar.

Ancak ilişkinin ilk 3-4 ayında bu tür jestler (yani
bir kıza açılmak) "henüz tanımıdığımız ve ilişkinin üzerinden yeterince zaman geçmediğinden dolayı bize uygun olup olmadığından tam olarak EMİN OLAMADIĞIMIZ biri için AYRICALIK tanımak anlamına gelir".

Bu durum da karşı tarafın bize olan saygısını zedeler. Özsaygımızı da zedeler aynı zamanda.

Bir kıza açılmak yerine ilişkinin ilk haftalarında ÇEKİCİLİK YARATMAYA odaklanmalıyız.

Artık nasıl çekicilik yaratabileceğini de biliyorsun, bu konuda daha ayrıntılı bilgilere ihtiyaç duyarsan teleseminerlere göz atmanı kesinlikle tavsiye ederim.

İşe yarayanı yapmaya devam et sadece. Ve sonuçları bana yazmayı unutma ;)


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Kıza nasıl açılırsın sorusu yerine "nasıl çekici bir erkek olabilirim" sorusuna odaklanmamız gerek. Ve bu konu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Bir Kızı Etkileme Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön