İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kadınların Hoşlandığı Erkekler - Kızların Beğendiği Erkekler

KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSirlari.com


Sosyal iletişim ile ilgilenmeye başladığım 17 yıl içerisinde, son 8 yılımı bu konu ile ilgili insan ve iletişim
psikolojisi hakkında araştırma, gözlemler yaparak ve eğitimler vererek geçirdim.

Fark ettiğim şeylerden biri ise,
kadınların hoşlandığı, beğendiği erkeklerin tek bir türü olmadığı.

Yani sadece “kötü çocuklar” değildir ilgi çekenler.

Bir kadının bakınca tekrar bakma ihtiyacı hissettiği ya da diğer erkeklerden daha fazla ilgi gösterdiği kadınların beğendiği erkeklerin
özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.


KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER #1: ROMANTİZM ÜSTADI

Ellerinde çiçekler (kapında sırılsıklam), evde yerlere serpilmiş güller ve mum ışığı. Eski tarz şairane ilgi fırtınası. Aşka aşıktır bu adamlar. Bir yere kadar işe yaradığı görülmüştür. İlişkilerin dinamikleri gereği romantizme her zaman değil gerektiği zaman başvurulmalı.

En büyük örneği Don Juan DeMarco filmindeki Johnny Depp.


KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER #2: BAY BÜYÜK ADAM

Keskin bakışlı, son derece iyi giyinen, tarz bir duruşu vardır. Mükemmel erkeğin tanımıdır. Terzi dikimi takım elbisesiyle ona bakış yelkenlerin suya inmesine yeterlidir. Bir beyefendi nasıl olunur bu adamlardan öğrenilir.

En büyük örneği her hangi bir James Bond.


KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER #3: YAŞLI KURT

Sakin bir hayatı sevecek kadar yaşlıdır ve hayatı boyunca kadınları havaya sokmak için güzel bir yemek ve bir kadeh içkiden daha fazlasına ihtiyacı olduğunu bilecek kadar çok kadınla ilişki yaşamıştır. En güzeli de xbox oynamak için bir kadını ekmez.

Tipik örneği Sean Connery, Antonio Banderas.


KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER #4: TAŞ FIRIN ERKEĞİ

Çantaları onlar taşır, onurlarını her daim korurlar ve göğüs kıllarını almak yerine cam yemeyi tercih ederler. Kadınları daha bir "kadın" gibi hissettirirler bu tipler. Ama tabi bıktırırlar da.

En büyük örneği Haluk (Çocuklar duymasın)


KADINLARIN HOŞLANDIĞI ERKEKLER #5: ORTAMIN EĞLENCELİ ÇOCUĞU

Nerede olursa olsun, şakalaşmak eğlenmektir onun amacı. Ama sonuç itibariyle kızlarla arkadaş olmaktan öteye gidemez, ilk başta çok ilgi çekse de.

En büyük örneği her hangi bir Stand-upçı. Neredeyse kızlı erkekli her ortamda bu tip erkekler bulunur."ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"


Kadınlar ve çekicilik konusu bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Çekicilik konusunda erkeklerin %98' inin bilmediği sırları öğrenmek için ücretsiz eposta abonem olman yeterli. Kadınların hoşlandığı erkekler ve çekicilik konusundaki diğer risk noktaların da ustalaşman için harika bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kadınların Hoşlandığı Çekici Erkek Tipleri Ve Çekici İletişim Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön