İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kadınları Anlama - Kadınları Anlamak Ve Daha Fazlası...

KADINLARI ANLAMA - ARKADAŞLIK BÖLGESİNDEN KAÇINMAK VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSırları.comAçıkçası bana gelen soruların hepsi güzel. Hangisini site de paylaşmam gerektiği konusunda gerçekten zorlanıyorum. Bugün kadınları anlamak hakkında çok önemli bir konuya değineceğim.

Modern dünyamızda, televizyonda ve sosyal medya da kadınların erkeklere bağımlı olmayan, feminist bir yaşam tarzına sahip oldukları sıkça gösteriliyor. Tek ihtiyaçları bir kaç güzel ayakkabı, bir fincan latte ve en son moda alışveriş çantasıdır. Ve bu onlar için yeterlidir.

Büyük yalan.

Aslında kadınlar insanlık ilk var olduğunda nasılsa yine aynı şekilde davranıyor ve aynı şeylere ihtiyaç duyuyor.

Kadınlar, hatta şu an çılgınca aşık olmayan
dünyadaki her bir kadın, hayallerindeki erkeğin hayatlarına girmesini bekliyor.

Bu cevabı kızlara sorduğumuzda asla duyamayız. Çünkü neredeyse her zaman kadınların ne söyledikleri ile ne yaptıkları arasında dağlar kadar fark vardır.

Kadınlar erkeklere ihtiyaçları yokmuş gibi konuşur ve ilk bakışta da öyle gibi görünebilirlerde. Ancak detaya indiğimizde görürüz yukarıda yazdığım şeylerin kanıtlarını.

Kadınlar erkeklere ihtiyaç duymuyorsa neden:

- Spor salonunda bu kadar vakit harcıyorlar,
- Kariyer ve eğitimlerinde diğerlerinden bu kadar azimli ve farklı olmaya çalışıyorlar,
- Erkeklerden çok daha büyük bir sosyal çevreleri var ve devamlı olarak yeni sosyal çevrelere katılıyorlar
- İyi görünmek için bunca zaman, para ve enerji harcıyorlar,
- Saygınlıklarına bu kadar önem veriyorlar

Bunları "eğlence olsun" diye yaptıklarını söyleyenler çıkabilir. Aşkı aradıklarını itiraf edemezler çünkü bu onları zayıf, kolay elde edilebilir gibi gösterir diğer insanlara.

Ve biz erkeklerde tanışma korkusu ne kadar kimyamızı değiştirecek kadar bir duyguysa, kızların "kolay kadın" gibi görünme korkusu, tanışma korkusundan 10 kat daha da güçlü bir duygudur.

Ekitabımdan bir alıntı yapmam gerek: Kadınlar ne ister? Duygu fırtınası.

İyi çocuklar bu yüzden kaybediyor kadınlar konusunda. Çünkü iyi çocuklar her hangi bir duygu yaratmıyor kadında. Her şeyleri normal.

Normal bir işleri, normal arkadaşları, normal bir arabaları, normal bir giyimleri, normal bir hayatları var. Bir çok erkekte olduğu gibi.

İşte bu yüzden hoşlandığımız bir kızla konuşurken arkadaşlık bölgesinden öteye gidemiyoruz.

Kadınları anlama konusunda belki de en önemli sorun arkadaşlık bölgesi...

Sıkça karşılaştığım vakalar arasındadır: Hoşlandığın bir kızla çıkmaya başlarsın.

Onunda içten içe senden hoşlandığını farkediyorsundur ama bir türlü sonraki adımı atamazsın.

Aradan belki de günler, haftalar geçer.

Sonunda bütün cesaretini toplayıp ona onunla çıkmak istediğini ya da ondan hoşlandığını söylersin ama karşılığında beklediğin tepkiyi almazsın.

"Arkadaş kalsak?" veya "Çok iyisin ama ben seni bir arkadaş olarak görüyorum."

Bu durumu pek çok kez yaşadım ve gözlemledim.

Genel de kıza verilen tepki şudur: "Neden?"

Kadınları anlamak konusunda ilk adım bu durumda MANTIKSAL bir neden aramamak olmalı.

Çünkü bir insan duygularını SEÇEMEZ. Özellikle kadınlar. Önce bunu kabullenmeliyiz eğer gerçek bir çözüm istiyorsak.

Bir insanı bizden hoşlanması için ikna edemeyiz. (bunu yazması bile garip geldi bana)Mantığa değil, duygulara ve bilinçaltına yoğunlaşmalıyız çünkü bizi asıl kontrol eden bunlar. Çekicilikse en güçlü duygulardan biri.

İkinci adım olarak kendimiz de çekici olmayan karakter özelliklerini keşfetmek ve bunları geliştirmek. Spor yapmak, kişisel gelişimle ilgilenmeye başlamak gibi.

Üçüncü adım olaraksa biraz rahatlamak.

İnsanlarla şakalaşmak, başka insanlarla ilgilenmeye başlamak, yeni çevreler edinmek, arkadaşlarının çevresiyle takılmak, başka kızlarla görüşmeye başlamak. Biraz kıskandırmak yararlı bir şeydir.

Hem belki de başka ihtimalleri göz önünde bulundurduğunda ilgilendiğin kızın aslında sana göre olmadığını farkedebilirsin de.

Son adımsa hoşlandığın kızı birlikte dışarı çıkmak için davet etmek. Yalnız bu bir randevu havasında olmamalı. Kendine yeni giysiler ya da aksesuar almak için yardım isteyebilirsin mesela ondan. Sonra tek yapman gerekense eğlenmek.

Ve aynı anda aşırı özgüvenli ve espirili olmak.


KADINLARI ANLAMA - GÜNÜN SORUSU:

Önce kısaca bir anlatim. Ben sevdiğim kızla bir süre bakıştıktan sonra teklif ettim. Tabiki hayır cevabını aldım. Hatalarımı daha sonradan öğrendim. Ve nasıl durumu düzeltebileceğim hakkında da fikir sahibi oldum.

2,5 ay önce teklif ettim. Redden sonra onla hiç ilgilenmedim ve onu sevdiğimi gösterebilecek hareketleri yok ettim. 1 ay boyunca sessiz durdum. Ondan sonra tekrar sınıftakilerle konuşmaya başladım. Şu anda sınıftaki sevdiğim kız ve yakın arkadaşı dışında tüm kızların tek konuştuğu erkeğim. Sınıftaki kızlarla aram çok iyi yani. Teklif etmeden önce hiçbiriyle konuşmazken şimdi onlar benim yanıma gelip konuşmak istiyor. Kısaca eski göre bir değişim yaşadım.

Şu anda sevdiğim kızla tekrar konuşmaya başlamaya karar verdim. Sıkıntım burda başlıyor. Durumum böyle işte... Sevdiğim kızın sınıfta doğru düzgün konuştuğu 2 kız var. Bunlardan biriyle benim muhabbetim var. Diğeriyle merhabam bile yok. Onla tekrar nasıl konuşmaya başlayabilirim ?

( Bu arada kızla aynı dershanedeyiz. Yani etüd olmadığı sürece cuma(deneme sınavı oluyor her hafta), cumartesi ve pazar günleri aynı ortamdayız. )KADINLARI ANLAMA - YORUMUM:

Oo bence yapabileceğin en iyi şeyi yapmışsın şimdiye kadar ve bu söylemesi kadar kolay değildir...

Bak, şimdi işte çekicilik konusunda ne öğrendiysen onu tam olarak uygulama zamanı. Çekici vücut dili, ses tonu ve samimiyetle sadece "Selam. Nasılsın?" demen yeterli. İnsanlar genel de "sihirli hap" sendromundan dolayı, işte değişik bir şey, böyle acayip bir şey : ) söylemem lazım diye düşünür. Halbuki böyle düşünmeye gerekte yok, hem bu tür şeyleri yapabilmek içinde bir eğitimden geçmesi gerek insanın, en azından kendini eğitmesi. Kitaplarımda bu tür şeyleri de fazlasıyla bulabilirsin.

Kısacası sakin özgüvenini her durumda korumaya çalış ve kitabımdan öğrendiklerini uygula sadece. Ve asla negatif düşünme, inan biriyle konuşmaya gittiğimiz sırada aklımıza gelen olumsuz düşüncelerin %1 i bile gerçekleşmiyor. Yeterki eğlenceli, özgüvenli ve centilmen olalım. Denediğin de sen de göreceksin bunu.

Daha önce yazdıklarımı da okursan, kendi durumuna uygun olan bilgileri bulabilirsin yine."ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Kadınları anlamaya çalışmak yerine "nasıl çekici bir erkek olabilirim" sorusuna odaklanmamız gerek. Ve bu konu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kadınları Anlama Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön