İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Kadınları Nasıl Etkilenir - Pes Etmemek

KADINLAR NASIL ETKİLENİR
Pes Etmemek - KarizmaSirlari.com
Ve Forumumuzda Hakand' nin yazdığı harika bir yazı.Bugün forumumuzda Hakand rumuzlu bir dostumun kadınlar nasıl etkilenir üzerine yazdığı gerçekten güzel bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim. Katılımı için kendisine teşekkür ederim.


"İyi bir tipim, iyi ve saygın bir mesleğim ve işim ve de sosyal çevrem olmasına rağmen 26 yaşına kadar hiçbir kızla çıkamamıştım.

Üniversiteyi bitirdiğim sıralar bir 3-4 aylık tatil devrem olmuştu. Okulun yorucu temposundan sonra kendimi dinlemiştim. Çekicilik, kadınlar nasıl etkilenir ve kitaplara merakım ve kızlar konusunun hayatımda eksik olmasına kafa yormam ve çabalamaya başlamam o zamanlara denk gelir.

Fiziğim gayet düzgündü, üniversitede 3-4 kızdan direkt teklif almıştım (beğenmeyip reddettim ayrı), ailemin ve benim ekonomik durumumuz iyiydi. Ve çok kaliteli erkeklerden oluşan ve kadınlarla iletişimleri yüksek olan yakın arkdaşlarım olmasına rağmen bir türlü bu işlerde arpa boyu yol alamıyordum.

son 1 senedir artık bu işler daha kolay olmaya başladı. Yalnız gözlemlediğim şöyle bir olay var. OLMAMIŞ kızlarla (çok güzel kızlar da var bunların arasında) bir ilişki yaşamam çok kolay oluyor, bunun sebeplerinden bir tanesi kızlarında direkt "erkeksi kişilik özelliklerine" değil de sizin -bu ülkede abartılmış olan- sosyal statüye ve mesleğinize tav olması (doktor civanım olayı).

İlk kez 26 yaşında bir kızla 2 ay çıktım ve ayrıldım. Çok güzel bir kızdı ama beni manen tatmin edecek sohbetler yapabileceğim bilgi ve kültür seviyesinde bir kız değildi maalesef. Olay sadece cinsellik yaşamaya dönüyordu ve fakat kız benden biraz da ciddi bir ilişki bekliyordu. O yüzden kızı kullanmamak ve kendimi de oyalamamak adına ayrıldım.

Bu ilk ilişkimde dikkatimi çeken şeyler şunlar oldu:

- Bence herkesin bir "ilişki tekamül seviyesi" mevcut. Yani bir kızın facebook profilini bile görsem, aşağı yukarı bu kızla yaşayacağım ilişkiye dair doğru/yanlış tespitlerde bulunabiliyorum.

- Devam etmeyeceğiniz, sizin kafanıza uyamayan veya sosyo-kültürel seviyesi sizi tatmin etmeyen kızlarla boşuna vakit kaybetmemek gerektiğini düşünüyorum. Hayatın her alanında olduğu gibi bu işlerde de NET olunması gerekli. Bir ilişkiden beklentilerinizi net olarak ortaya koyup, bunu yakalamak için kararlı olmanız gerekiyor.

- İnsan en kötü durumlarda bile kendine olan "stabil özgüvenini" kaybetmemeli. Bu hayattaki her işinizde başarılı olmak istiyorsanız altın bir anahtar aslında. Bu saatten sonra tecrübesiz bir erkeği kim ister diye düşünmek yerine aslında kızların beni istemeleri için çok sebepleri olduğunu görmek ve özgüveninizi korumak önemli.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.

Saygılarımla.."


Tekrar teşekkürler Hakand

"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Kadınlar nasıl etkilenir konusu aslında bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Kadınlar nasıl etkilenir konusu hakkında bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Kadınlar Nasıl Etkilenir Ve Çekiciliğin HER ADIMI Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön