İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

İdeal Erkek Nasıl Olmalı - Mükemmel Erkek Nasıl Olmalıdır

İDEAL, MÜKEMMEL ERKEK NASIL OLMALI VE DAHA FAZLASI...
Yazar: Ricci - KarizmaSirlari.com


İdeal ve mükemmel erkek nasıl olmalı
sorusu için forumumuzda yazan Sensible rumuzlu dostumun bir yazısının gerçekten yerinde ve harika olduğunu düşünüyorum ve burada paylaşıyorum.

Şöyle bir söz vardı " Kaybetmekten korkarsan kaybedersin." diye.

Peki bu kaybetme korkusunu nasıl önleriz?

Çevremizde kadınlar olmalı. Kadın sayısı kesinlikle farklı olmalı ve seçeneklerinin olduğunu her zaman bilmelisin. Bu seni rahatlatır , ve kaybetmekten korkmazsın.

Çevredeki kadın sayısıyla alakalı şöyle bir şey de söylemek istiyorum. Sevgilin rahatsız oluyor diye , çevrendeki kadınları azaltma, arkadaşlığını bitirme. Kadın çevresindeki erkeklerden vazgeçebilir, ama erkek bunu yapmamalı. Ayrılıktan sonra kadının tekrar çevresini bulması kolay olur, çünkü o KADINDIR. Ama erkek tekrar çevresine kadın katabilmesi çok daha zordur.

Kendi tecrübelerime göre ve çevremdeki insanlardan dinlediğime göre, ilişkiyi yürütebilmek için yapma(ma)k gereken 3 unsur var.


İDEAL, MÜKEMMEL ERKEK NASIL OLMALI - KISKANÇLIK

Buna kesinlikle dikkat etmeliyiz. Onu kısıtlamamalıyız, istediğini yapabilmeli. Ufak tefek kuralların tabii ki olacak, ama ona bir köle gibi davranma hakkına sahip değiliz. Küçük kıskançlıklar kadının gözünde çok tatlı durabilir. Örneğin erkeklerin çok olduğu bir yerde , onu kolundan tutup ve ya sarılıp , " gel bakıyım buraya" demen , kadını çok mutlu edebilir. Kıskançlığı abartmayın.


İDEAL
, MÜKEMMEL ERKEK NASIL OLMALI - MUHTAÇ OLMAMAK

Kadını kesinlikle hayatınızın merkezine koymayın. Merkezde "siz" varsınız. Hayat bizim hayatımız. Kadın bizim arkamızda durmalı, başarımıza başarı katabilmeli. Mutlu etmeli bizi. Tabii ki aynı şekilde biz de bunları ona vermeliyiz. Ama ne olursa olsun, merkezde olmamalı. "Herşeyiniz" olmamalı.


İDEAL, MÜKEMMEL ERKEK NASIL OLMALI - ÇEVRENİZDE DİĞER KADINLAR

Daha önce de söylediğim gibi , çevrenizdeki kadınlardan , onun için vazgeçmeyin. Size tamamen sahip olduğunu anladığı sırada , çekiliğiniz yavaş yavaş kaybolmaya başlar ve terk edilirsiniz. Çevrenizde her zaman kadınlar olsun, kaybetme korkusunu yaşamaktan da kurtarır bu sizi.

Bu 3 unsura dikkat edelim.

Bir de terk edilme konusunda şunu söylemek istiyorum. İlişki kötüye gideceğini hissettiğiniz anda , ya da başka bir değişle, terk edileceğinizi düşündüğünüz anda , "ilk" siz bitirin ilişkiyi. Kadın bitirirse geri dönme ihtimali kalmaz. Aslında çevrenizde kadınlar olursa zaten tekrar dönmeye ihtiyacınız olmaz. Fakat seviyorsanız , ilk siz terk edin. Daha sonra tekrar ilişkiye devam etme şansınız olabilir.

Teşekkürler Sensible.


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

İdeal, mükemmel erkek nasıl olmalı konusu bir çok risk noktasından oluşur. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, vücut dili, ses tonu, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak.



"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı



VE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK



"Etkileyici, Cool Erkek Nasıl Olmalı Ve Çekicilik Hakkında Erkeklerin %98' inin Hayatları Boyunca Asla Bilemeyeceği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı



VE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK



Ana Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön