ESPİRİTÜEL ÖZGÜVEN - Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

İçeriğe git
Akıllı telefonlara uyumlu.

BAŞLAMADAN ÖNCE...


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"

- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tanışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Ve Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı

VE BUNLAR GİBİ ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTANA GÖNDERİLECEK

BU TELESEMİNERİN DOKÜMAN/YAZILI HALİ, SOSYAL İLETİŞİM E-KİTABI İLE BİRLİKTE ÜCRETSİZDİR

"ESPİRİTÜEL ÖZGÜVEN ADINI VERDİĞİM ÖZEL BİR İLETİŞİM TEKNİĞİ İLE, hoşlandığın veya ilgini çeken bir kadınla sohbet sırasında çekiciliğini nasıl bir anda 10 kat HATTA 50 KAT artırabileceğini en ince ayrıntılarına kadar anlatıyorum."

Hoşlandığın kadını sadece bir kaç dakika içinde güldürebilmek ve karşı konulmaz bir ÇEKİCİLİK yaratmak için bilmen gereken her konuyu ve 40' tan fazla birebir örneği bu teleseminer de bulacaksın


Merhaba, ben Ricci,

Sana 3 soru sormak istiyorum.

- Hoşuna giden bir kadının gülümseyişini görmek sende güzel duygular hissettirir miydi?

- Peki bir kadını istediğin zaman güldürebileceğini ve bir anda çekicilik yaratabileceğini bilsen kadınlarla sosyal iletişim konusunda özgüvenin normalden çok daha fazla mı olurdu?

- Ve bunları sinsi taktikler yerine KENDİN OLARAK, kendi tarzınla yapabileceğini söylesem ne düşünürdün?  

Sadece doğru EĞİTİME ihtiyacın var.

Sonunda yapmış olduğumuz haftalar süren çalışmalarla sana kadınlarla sosyal iletişim konusunda bu müthiş yararlı programı sunmaktan büyük heyecan duyuyorum. Toplam 1 saat 26 dakika süren bu teleseminer de kadınlarla onları güldürecek ve ÇEKİCİLİK yaratacak şekilde NASIL KONUŞULMASI gerektiği hakkında bütün bilgilerimi paylaşıyorum.


BU SESLİ KİTAP/TELESEMİNERDE NELER VAR?

*  1. bölüm bence en önemlisi. Espiritüel Özgüven hakkında ki bütün konsept, fikir ve gözlerimizi açacak yeni bakış açılarının toplandığı MENTALİTE yaratma bölümünde 40 dakika boyunca tam 15 konu,

*  2. bölüm her erkeğin izlemesi gerektiğini düşündüğüm 5 filmdeki günlük hayatta da karşımıza çıkması mümkün olan gerçekçi replik ve diyalogların Espiritüel Özgüven başlığı altında analizi,

*  3. bölümdeyse kendim kullandığım ya da kullanıldığına ve başarılı olduğuna şahit olduğum 40 tan Fazla FAVORİ Espiritüel Özgüven cümlelerini derledim.


İşte bu ev eğitim programı/teleseminer konularının bazıları:

- Çekicilik nedir?

- Çekici bulmak ve ilgilenmek arasındaki fark

- Espiritüel Özgüven Nedir?

- Kötü çocuklar Ve Dürüst Bir Bayan Arkadaşımdan İtiraflar

- Çekicilik - Daha Derinden

- Hayatın Amacı

- Sosyal Değer

- Karakter Yapısı

- Neden Espiritüel Özgüven?

- Espiritüel Özgüven' de göz önünde bulundurulması gereken 7 anahtar nokta

- Her Erkeğin İzlemesi Gerektiğini Düşündüğüm 5 Film üzerinden Analizler

- İşe Yararlığı Kanıtlanmış 40' tan Fazla Birebir Örnek

İşin en güzel yanı bunları öğrenmek için tonla para, zaman ve enerji harcamana gerek yok. İstersen 2 dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilir ve programı takip edebilirsin.

İşte teleseminerden bir örnek:"Bütün gün bilgisayarın başında duran, biraz asosyal biriyim askında. Sonuçta ne kaybederimki dedim ve kitabını ve bu telesemineri aldım. Ailem ve arkadaşlarım bendeki değişiklikleri farkediyorlar. Bu kadar eğlenceli biri olduğuma ben bile şaşırıyorum bazen."

Mertcan - Ankara


"Müthiş eğlendim. Anlattığın her şeyi teker teker uygulamayacağım."

Zeki - Samsun


"İlişmkimin bunca yıldır ne kadar monoton olduğunu kitap ve Espiritüel Özgüven teleseminerinle fark ettim. Biraz zamana ihtiyacım var içselleştirmem için ama gerçekten her şey daha eğlenceli olucak. Sağol Kirpi."

Selim - İstanbul


"Cidden, daha önce karşılaşsak olmazmıydı? :)"

Kürşat - Ankara


"Teleseminerini az önce bitirdim. Keşke hiç bitmeseydi... Çok eğlendim, çok şey öğrendim. Ve sadece ekrana bakakaldım öyle. Kesinlikle harikaydı RicciOx"

Çetin - Aydın


"Çok kaliteli. Ve müthiş fikirlerin var. Bu bence büyük bir şans senden bunları öğrenebilmek."

Kazım - Yalova


"Öncelikle makalelerin çok ilgimi çekmişti, bir çok kitap okudum ama bir çoğundaki bilgiler makalelerin kadar etkileyici değildi. Dolayısıyla, seminere badığımızda hiç bir önyargım yoktu. Beklediğim gibi de oldu, kendimi şu an müthiş hissediyorum. Teşekkürler RicciOx."

Sinan - AnkaraNormal Fiyatı 120 TL olan Espiritüel Özgüven Teleseminer Dokümanı, Sosyal İletişim Ekitabının yanında kısa bir süreliğine ÜCRETSİZ verilmektedir

"BU TELESEMİNERİ BİTİRDİĞİN DE HOŞLANDIĞIN BİR KADINLA SOHBETTE KONUŞACAK İLGİNÇ BİR ŞEY BULMA SORUNU ORTADAN TAMAMEN KALKACAK VE NASIL SADECE BİR KAÇ SANİYE DE ÇEKİCİLİĞİNİ 10 KAT HATTA 50 KAT ARTIRABİLECEĞİNİ DE ÖĞRENMİŞ OLACAKSIN"

RicciOx


İLETİŞİM:
kirpi@karizmasirlari.com


Gizliliğiniz ve güvenliğinize çok önem veriyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi için yukarıdaki "Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları" na tıklayınız. Bu sitede paylaşılan her şey Ricci' ye aittir ve tavsiye ve eğlence amaçlıdır. Her hakkı saklıdır 2018 KarizmaSirlari.com
İçeriğe dön