İçeriğe git

Ana menu:

Karizma Sırları | RicciOx Karizma Erkek Olmak Ve Çekiciliğin Sırları

Website Chat
Website Chat

Erkeğin Sesi Nasıl Olmalı?

ERKEĞİN SESİ NASIL OLMALIDIR?
Yazar: Ricci - KarizmaSirlari.com


Erkeğin sesi nasıl olmalıdır bana çokça gönderilen sorulardan bir tanesi. Bu makaleyi yazarak bu soruya genel bir cevap vermek istedim.

Önemli olan ne dediğin değil nasıl ve ne zaman dediğindir.

Hiç bir kızla tanışmaya gittiğinde, kızın sana soğuk davrandığı ya da konuşmayı reddettiği oldu mu?

Bana şöyle dedi bir danışanım: "Kızın yanına gittim ve her şeyi doğru yaptım. Kızı gözlemledim ve ona göre davrandım ama yine de beklediğim karşılığı vermedi."

Bir kızın bir erkekten soğumasının ya da onu büyük bir hevesle ağzının içine düşecekmiş gibi dinlemesinin tek kaynağı
erkeğin sesidir.

Bu konu bir çok erkeğin olduğu gibi benim de yıllar öncesinde büyük bir sorunumdu.

Renksiz ve aşırı hızlı konuşurdum ve
bir erkeğin sesinin karşımdaki kız için neler ifade ettiğinden haberim yoktu.

Kadınlar doğuracak taraf oldukları için, flört ve ilişkiler konusunda bizden çok daha tetikte ve kontrollü olmaya bizden çok daha meyillidir.

Bundan dolayı, bir erkeğin dış dünyaya göstermeye çalıştığı değil, gerçek halini görebilmek için vücut dilimize, ses tonumuza ve olaylara verdiğimiz tepkinin ölçüsü ve olgunluğuna bakarlar.

Erkeğin sesi o kadar önemli bir konu ki, ne yakışıklılık, ne zenginlik, ne de popüler biri olmak bunun önüne geçemez.

Bunun önemini anlayabilmek için, bir dakikalığına kendimizi güzel bir kızın yerine koyalım. Çok olağan bir örnek vereyim.

Bir kafe de, kahvesini yudumlayıp kitabını okurken çok yakışıklı bir erkeğin üç masa karşısında durduğunu ve ona baktığını fark ettiğini düşünelim.

"Vay, süper çocuk." ve bunun gibi düşüncelerle karnında kelebekler uçuştuğunu yani yoğun bir çekicilik duygusu tecrübe ettiğini söyleyebiliriz.

Sonra adam kahvesini yavaşça bırakıp, ayağa kalkıyor ve kızın oturduğu masaya yöneliyor. Kendisine yaklaşırken, kızın kalp atışları da giderek hızlanıyor.

Ve sonunda kızın yanına geldiğinde kızın kurduğu hayallerin yerini bir anda oradan mümkün olduğunca çabuk bir şekilde uzaklaşma içgüdüsüne bırakıyor. Nedeni şu, erkek şöyle diyor: "Selam, arkadaş istermisin?"

Bundan da kötüsü bunu son derece kulak tırmalayıcı, tiz bir sesle, heyecanla hızlı konuşarak ve çekingen bir vücut diliyle söylüyor.

Pek çok erkek buna benzer bir hatayı fark etmeden yapıyor ne yazık ki.

Böyle bir durumda heyecanını gösteren, ne yapacağını bilemeyen bir erkekse, şüphesiz ki bütün çekiciliğini ve karizmasını bir anda kaybetmeye meyillidir.

Bir kadınla aramızda istediğimiz kadar çekicilik oluşturalım, flörtteki "risk noktalarında" yapacağımız hatalar, o ilişkinin gidişatını tamamen değiştirebilecek güçtedir.

Ve bir
erkeğin sesi, flörtteki bütün risk noktaları arasında belki de en önemli yere sahip.

Sosyal İletişim E-kitabımda verdiğim en iyi
ses tonu alıştırmaları koleksiyonu arasından, bir erkeğin sesini sadece 20 saniye de %70 daha tok ve oturaklı hale getirmek için istediğin zaman uygulayabileceği bir alıştırmayı şimdi paylaşıyorum:

Odanda (istersen müziğin sesini açarak) şu alıştırmayı 6 kere tekrarla:

Ağzını kapatarak başını yukarı kaldır, bu, ses tellerimizin daha alttaki normal hayatta fazla çalışmayan bölümünü de çalıştırmamızı sağlayacak. Daha sonra en kalın sesinden en inceye 2 saniye boyunca mmmmmmmmMMMMMMMMMmmmmmmmmmmMMMMMMMMMM 6 tekrar yap. Anında sesinin daha toklaştığını farkedeceksin. Bir müddet sonra (özellikle ses tellerin dinlendiği için ertesi gün) çok daha oturaklı bir ses tonun olduğunu ve konuşurken orta kısmına kadar göğüsünün titreştiğini farkedeceksindir. (ki bu tok bir sesin en büyük göstergesidir)

Bu tür ses alıştırmaları o kadar önemli ki, bütün şarkıcı ve tiyatro oyuncuları hemen her gün bu tür alıştırmaları yaparlar.

Tabi bizim bu kadar uğraşmamıza gerek yok, doğru alıştırmaları bildikten sonra gerisi kolay.

Bunun gibi daha bir çok, EN İYİ ses alıştırmalarını paylaştığım ve baştan sona bir "çekicilik ansiklopedisi" olan Sosyal İletişim e-kitabında çekiciliğini korumanın, özgüveni yansıtmanın, çekicilik oluşturmanın en doğal, en kısa ve kalıcı yöntemlerini 70' ten fazla birebir cümle örnekleri, teknik ve alıştırmalarla anlatıyorum... ve çok daha fazlasını.

Bu e-kitabım hakkında daha fazla bilgi için
buraya tıkla.


"ASIL ÖNEMLİ OLAN NEFES KESİCİ ÇEKİCİLİĞİN NASIL OLUŞTURULACAĞINI VE BUNU NASIL KORUYACAĞINI BİLMEKTİR. VE BU KONUNUN YAKIŞIKLILIK, ZENGİNLİK YA DA POPÜLERLİKLE NEREDEYSE HİÇ ALAKASI YOKTUR. BU KONUYU ŞANSA BIRAKMAK İSTEMİYORSAN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKATLE OKU"

Bir erkeğin sesi kesinlikle önemli ancak aşk hayatımız konusunda istediğimiz sonuçları alabilmemiz için flört sürecinin sadece bu değil bütün risk noktalarında ustalaşmamız gerekir. Tanışma, iç motivasyonunu sağlama, çekicilik oluşturma, kişisel imaj, erkeğin sesi, vücut dili, sakin özgüven, telefonunu alma, ilk buluşma gibi daha pek çok risk noktası var. Ve bu risk noktalarının her hangi birindeki bilgi eksikliği bütün flört sürecini bir anda bitirebilecek güçtedir.

Eğer henüz bilgisayarına indirmediysen, ücretsiz eğitim setini buraya tıklayarak hemen indirmelisin. Yukarıda bahsettiğim risk noktalarında ustalaşman için mükemmel bir başlangıç olacak."Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK"Erkeğin Ses Tonu Ve Flört Sürecinin BÜTÜN Risk Noktaları Hakkında Erkeklerin %98' inin Bilmediği Sırları Keşfet!"


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Kızı Kendine Aşık Etmenin 46 Yolu E-Raporu

- Senden Hoşlandığını Belli Eden 25 Flört İşareti E-Raporu

- Tan
ışma Sırasında Yapılan En Büyük 9 Hata E-Raporu

- 20 Dakikalık Birebir Eğitim Ses Kaydı

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma ŞansıVE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKAna Sayfa | ÜCRETSİZ DERSLER | EĞİTİM SETLERİ | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön